Instagram hesabı kapatıldı

oakin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bir süredir hesabımdan sürekli çıkış yapıldı bildirimi geliyordu uygulamada kullanırken. Bu sebeple şifremi değiştirmiştim ve sonra hesabım askıya alında topluluk kuralları ihlal etmediğim halde. İtiraz ettiğim bir selfie videosu çekmemi istedi uygulama ve bunu yaptım. 48 saat içerisinde geri dönüş olacağı söylendi ama halen hesabım kapalı üstelik girmeye çalıştığım zaman "bu kullanıcı adında bir kullanıcının olmadığı" bildirimini alıyorum ama e-postama giriş için link istediğim zaman hesabıma erişebiliyorum ve halen incelemede olduğu yazıyor. Yıllardır kullandığım hesabım ve arşivimde tonlarca anılarım bulunmakta. Hesabımın kapatılmasından endişe ediyorum. Hesabım gizli bir hesaptı. Topluluk kurallarını ihlal eden paylaşımım bulunmamaktaydı. 2 gönderim vardı. Birincisi Anıtkabir'de çekindiğim bir fotoğraf diğeri ise turistik bir sokakta çekindiğim fotoğraftı. İkisi de aylar yıllar oldu paylaşalı. Profile fotoğrafım ise motorumla göl kenarında çekindiğim bir fotoğraftı. Storylerimde sıkıntı bir şey paylaşmadım zaten uzun zamandır paylaşım yapmıyordum ve 3 gün önce girdiğim zaman hesabımın incelemeye alındığı panel vardı karşımda. Instagram desteğe mail gönderdim ama geri dönüş olmuyor. Ne yapabilirim?

Dostum selam bende de aynı çıkış yapma sorunu vardı. Bugünde birdenbire kapattılar ve senindediğin şeylerin aynısı oldu. Bir çözüm bulursan buraya da yazar mısın?

Dostum selam bende de aynı çıkış yapma sorunu vardı. Bugünde birdenbire kapattılar ve senindediğin şeylerin aynısı oldu. Bir çözüm bulursan buraya da yazar mısın?
benim hesabım yeni açıldı. Destekten değil de itirazım incelenip sonuçlandı.

""""""""
Merhaba **********,
Değerlendirme talep etmeye zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Hesabınızı inceledik ve hesabınızdaki hareketlerin Kullanım Koşullarımıza uyduğunu belirledik. Bu nedenle Instagram'ı tekrar kullanabilirsiniz.

Hata yaptığımız ve bir süre Instagram'ı kullanamadığınız için üzgünüz. Bazen topluluğumuzu güvende tutmak için harekete geçmemiz gerekiyor.
""""""""

Galiba 2 gün içerisinde demesine rağmen 3 günü bulabiliyor. Şimdi şifre değişikliği vs yaptım iki aşamalı doğrulamayı kapatıp geri açtım. Umarım bir daha olmaz. Senin hesabında muhtemelen açılır bir süre sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı