Çözüldü Instagram hesapları çalınıyor fakat şifre değiştirmeden kullanılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ozan58

Hectopat
Daha fazla  
2 gündür benim hesabım da dahil 3 kişinin hesabının çalındığını gördüm. Garip bir şekilde hesaba giriyorlar fakat şifreyi değiştirmeden kullanıyorlar. Aşağıya fotoğraf bırakıyorum. Sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-13-15-44-12-108-edit_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-05-13-15-44-12-108-edit_com.miui.gallery.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_2024-05-13-15-43-52-072-edit_com.aeroinsta.android.jpg
    Screenshot_2024-05-13-15-43-52-072-edit_com.aeroinsta.android.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nasıl oluyor açıklar mısın?
Basitçe sen bir siteye giriş yapınca bir daha giriş yapmana gerek kalmıyor ya işte çerezler bunu sağlıyor. Çerezler senin bilgilerini bilgisayarında tutarak bir daha giriş yapmamanı sağlıyor. Bu hesapların sahibinin cihazlarına yüksek ihtimal bir virüs bulaştı ve virüs ile çerezlerini çaldılar.
Nasıl oluyor açıklar mısın?
Basitçe sen bir siteye giriş yapınca bir daha giriş yapmana gerek kalmıyor ya işte çerezler bunu sağlıyor. Çerezler senin bilgilerini bilgisayarında tutarak bir daha giriş yapmamanı sağlıyor. Bu hesapların sahibinin cihazlarına yüksek ihtimal bir virüs bulaştı ve virüs ile çerezlerini çaldılar.

Çözüm
Tamam teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı