Instagram "olası dolandırıcılıkları fark et" uyarısı kaldırma

Siz birisine istek attığınızda istek attığınız kişi mi sizin profiliniz hakkında dolandırıcılık uyarısı görüyor, siz mi istek attığınız kişide dolandırıcılık uyarısı görüyorsunuz?
Muhtemelen ilk dediğiniz oluyordur.

Hocam hiçbir şey yapmadığım halde dondurup tekrar açtım ama gene de düzelmiyor yardım edin.
Zamana bırakın. Yorum yapmamaya özen gösterin. Takip isteği atmamaya özen gösterin. Yapmayın veya atmayın demiyorum, yapmamaya özen gösterin. Şüpheli hareket etmediğinizi anlasın Instagram.

Merhaba aynı sorun bende de oldu yabancı kimseyle dmleşmiyorum takip istekleri de atmıyorum neden böyle bir uyaru veriyor anlamıyorum. Bir süre dmleşmediğim beğeni ve istek atmadığım durumda kesin bu uyarı ortadan kalkar mı bilginiz var mı?

Zamana bırakın. Yorum yapmamaya özen gösterin. Takip isteği atmamaya özen gösterin. Yapmayın veya atmayın demiyorum, yapmamaya özen gösterin. Şüpheli hareket etmediğinizi anlasın Instagram.
Merhaba aynı sorun bende de oldu yabancı kimseyle dmleşmiyorum takip istekleri de atmıyorum neden böyle bir uyaru veriyor anlamıyorum. Bir süre dmleşmediğim beğeni ve istek atmadığım durumda kesin bu uyarı ortadan kalkar mı bilginiz var mı?

Son düzenleme:

Hocam asla ve asla düzelmiyor ne yaparsan yap.

Bu hesabı kapatım yeni hesap açtığımda sık sık istek atma durumunda kalıcam ve büyük ihtimal tekrardan uyarı gelicek. Yeni bi güncelleme gelme vs bi durumda da mı düzelmez ne saçma bi durum bu ya

Eğer birinci gibiyse hesabı şüpheli hesap durumuna düşmüştür. Sık sık DM atmayı, yorum beğenmeyi, hikaye beğenmeyi, takip isteği atmayı vb. bırakmalı. Hesabın düzelmesi 1 ayı bulabilir.
Merhaba ben yaklaşık bir aydır dikkat ediyorum ancak hala aynı şekilde sorun devam ediyor. Yeni bi hesap açma durumumda da aynı şeyi yaşama ihtimalim var. Bu hatayı giderecek güncelleme gelir mi yakın zamanda ya da başka bi şekilde geçer mi yoksa yeni hesap açmak mı daha mantıklı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı