Instagram'da gizli hesabın storysine nasıl bakabilirim?

Emircan52

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba, şimdi bugün şöyle bir olay meydana geldi. Instagram'dan beni yaklaşık 3 ay önce engelleyen bir kız, WhatsApp üzerinden bana mesaj attı ve ben de bu cevabı verdim. Daha sonrasında dalga geçmek maksadı ile ben bu screenshot Instagram'da story attım. 5 dakika sonra kız bana bu SS atarak senden böyle bir şey beklemezdim gibisinden bir' atıfta bulundu. Benim sorunum şu: Bu kız beni takip etmiyor, hatta engelliyim. Arkadaşları falan da takip etmiyor %100 eminim. Fake hesap falan da takip etmiyor hesabımı ona da eminim. Profilimde gizli olmasına rağmen bu kız benim hikayeme nasıl ulaştı? Attığı screenshotdan anladığım kadarıyla bu bir program ama araştırdım, bulamadım. Aradım taradım herkese sordum, böyle bir şeyin imkansız olduğunu söylediler. Ama peki bu olay nasıl yaşandı? Lütfen kafayı yemek üzereyim :D. (Screenshot'da üst tarafa bakarsanız bir program üzerinden bunu yaptığını anlarsınız sanırım.)

OwKcDS.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortak arkadaşın felan atmıştır. Diğer türlü görebileceğini sanmıyorum. Üst tarafta volte yazan şey program değil. Kısacası seni takip eden birisinden almış.

Telofonun da herhangi bir İnstagram uygulaması falan var mı? Eğer sende ve karşındaki kişide aynı program varsa gizli hesaplardaki resimleri gösteren bir uygulama biliyorum, ama hikayeler konusunda emin değilim.

Ortak arkadaşın felan atmıştır. Diğer türlü görebileceğini sanmıyorum. Üst tarafta volte yazan şey program değil. Kısacası seni takip eden birisinden almış.

Dostum beni takip eden birisinden almasına imkan yok gibi bi şey çünkü gerçekten çok alakasız derecede bi durum. Hem ben oraya değinmek istemedim. Dikkat edersen üst tarafta Emircanayar yazan kısım ve sağ tarafında indirme imgesi gibi bir şey var. Bu bir ss olsa instagram ssi böyle mi gözükür? :D Normal Instagram'da böyle imge vs. bir şey söz konusu değil. Kesinlikle bir program bu ya. Ama yorumun için teşekkür ederim.

Telofonun da herhangi bir İnstagram uygulaması falan var mı? Eğer sende ve karşındaki kişide aynı program varsa gizli hesaplardaki resimleri gösteren bir uygulama biliyorum, ama hikayeler konusunda emin değilim.

Hayır dostum, hiçbir uygulama yok. Sen yine de uygulamanın adını söyler misin? Ya yiyeceğim kafayı bu nasıl mümkün oldu hala aklım almıyor açıkçası. Şifremi de güncel olarak değiştiren biriyim yani, böyle programa vs. kaptırmam.
Hesabın gizli iken böyle bir şey kendimce mümkün değil. Muhtemelen dolaylı yoldan birilerinden almış olması mümkün. Yaptığın şeyi ben de doğru buldum diyemem 😂

Allah Allah ya :(

Dostum beni takip eden birisinden almasına imkan yok gibi bi şey çünkü gerçekten çok alakasız derecede bi durum. Hem ben oraya değinmek istemedim. Dikkat edersen üst tarafta Emircanayar yazan kısım ve sağ tarafında indirme imgesi gibi bir şey var. Bu bir ss olsa instagram ssi böyle mi gözükür? :D Normal Instagram'da böyle imge vs. bir şey söz konusu değil. Kesinlikle bir program bu ya. Ama yorumun için teşekkür ederim.

Daha önceden bi uygulamaya felan izin verdin mi?

Hayır dostum, hiçbir uygulama yok. Sen yine de uygulamanın adını söyler misin? Ya yiyeceğim kafayı bu nasıl mümkün oldu hala aklım almıyor açıkçası. Şifremi de güncel olarak değiştiren biriyim yani, böyle programa vs. kaptırmam.

Allah Allah ya :(
Programı tam hatırlayamıyorum ama çalışdığından eminim, bu arada dikkat et sırtından bıçaklanmış olabilirsin belki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı