Instagram'dan şifre yenileme mesajı geldi

MaxDecimus

Centipat
Daha fazla  
Dün gece saat 3 gibi mesaj gelmiş. Uyandığımda gördüm. Mesaj Instagram'ın kendi numarasından gelmiş bir de. Bir şey yapmam gerekiyor mu?

Banada messenger sıfırlama kodu gelip duruyodu önemsiz gibi. Instagram'da ayarları aç hesap kısmında güvenlik kısmında giriş yaptığın yerler yazıyor oradan cihazları kontrol edebilirsin.

Bütün güvenlik adımları etkin. Şifre de değiştirdim. Başka bir cihazdan da giriş yapılmamış. Sorun yok galiba.
+32 335320002
Numarayı Google'a yazıp bir bak istersen yorumlara. Güvenilir bir numara değil. Instagram'ın kendi numarası olduğunu nereden çıkardın bilmiyorum da herkesi oltalıyorlar işte böyle. Kim düşerse oltaya.

Numarayı Google'a yazıp bir bak istersen yorumlara. Güvenilir bir numara değil. Instagram'ın kendi numarası olduğunu nereden çıkardın bilmiyorum da herkesi oltalıyorlar işte böyle. Kim düşerse oltaya.
Baktım ve kendi numarası olduğunu söylüyorlar. Ayrıca her giriş yaptığımda FaceBook ve Instagram kodlarım sürekli oradan geliyor. Sizin bahsettiğiniz numaralarda attığım numaranın arasına bir iki 0 sıkıştırıyorlar.

Geri
Yukarı