Intel 13. veya 14. nesil işlemcili, çift M.2 SSD slotlu notebook önerisi

nohackmove

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, şirketimin sağladığı notebookta çift SSD desteği var. Kurumsal bir seri ve şahsi kullanım yapamıyorum.

Benzer şekilde 2 adet M.2 SSD slotu bulunan Intel 13. nesil veya 14. nesil işlemcili notebook arıyorum ama Dell XPS 15/17 serisi hariç pek model göremedim. Önerileriniz tavsiyeleriniz var ise desteğinizi rica ederim. Dahili ekran kartı olması şart değil, Thunderbolt 3/4 veya USB 4.0 Type-C çıkışı olan herhangi bir model olabilir. Xps serisi bütçemi biraz aştığı için daha uygun ne gibi seçenekler var öğrenmeye çalışıyorum.

Şimdiden paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.

HP VİCTUS R1076NT İ5 14500HX'li modelinde 1 tane yuvanın boşta olduğu söyleniyor (youtubedan takip ettiğim kanaldan aldım bilgiyi - adam öyle düşünüyormuş),
HP VİCTUS 9J5224EA (satış yetkilisi yok demiş 2. ssd slotuna ama içini açıp baktığında varmış boş slot),
HP VİCTUS 9J262EA, Lenovo IP gaming 3 82K20256TX, şu anda bunları bulabildim.
Fiyatlarına hiç bakmadım hocam kusura bakmayın.

Reklama girmeden söyleyeyim; youtube'a HP Victus 16 9J224EA bunu yazın, 43999TL yazan bir başlık görürsünüz o kanala girip topluluk kısmından bakabilirsiniz. (Modlar isim vermeden yazıyorum, dümdüz isim vermeden anca bu kadar oluyor kusura bakmayın valla.)

Reklama girmeden söyleyeyim; YouTube'a HP Victus 16 9J224EA bunu yazın, 43999TL yazan bir başlık görürsünüz o kanala girip topluluk kısmından bakabilirsiniz. (modlar isim vermeden yazıyorum, dümdüz isim vermeden anca bu kadar oluyor kusura bakmayın vallahi.)

Anladım hocam mantığı tavsiyeler güzel. Victus bu modelinde HP resmi sitesinde konfigürasyon detaylarında 2. SSD yuvası olduğunu teyit ediyor.

Hepsini inceleyerek araştıracağım çok sağ olun.

Geri
Yukarı