Intel 2 Quad Q8200 ve ATI HD 3450 sisteme yükseltme önerileri

Fornax

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sistemimde Intel 2 Quad Q8200 ve ATI HD 3450 var. Çeşitli upgradeler yapmak istiyorum. İlk hedefim 350W PSU ve GT1030 ekran kartı. Anakartım Foxconn N15235 2 GB RAM'im var. 2 GB RAM daha alıp 4 yapacağım. İşlemci kalacak. Sizin önerileriniz neler? Bütçem kısıtlı yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı işlemciyi uzun zaman kullandım. O ekran kartını bence alma. GTX650 filan bak ben kendisini GTX550Ti ile kullanmıştım. Oynayacağın oyunlar da bu sistemde CS:GO, Valorant tarzı oyunlar olur. Anakart 4GB RAM mi destekliyor bakmadım da ondan mı öyle dediniz. PSU olarak da ileriye dönük 500W alabilirsiniz, tercih size kalmış.

Aynı işlemciyi uzun zaman kullandım. O ekran kartını bence alma. GTX650 falan bak ben kendisini GTX550 Ti ile kullanmıştım. Oynayacağın oyunlar da bu sistemde CS:GO, Valorant tarzı oyunlar olur. Anakart 4 GB RAM mi destekliyor bakmadım da ondan mı öyle dediniz. PSU olarak da ileriye dönük 500W alabilirsiniz, tercih size kalmış.

Sistemi uzun ömürlü kullanmak istiyorsan GTX 750 Ti ya da RX 450 almanı tavsiye ederim. RAM'i ise sadece 4 GB alın anakart'ınız 8 destekliyorsa direk olarak 2 adet aynı RAM'lardan 4 GB olarak alın.

Geri
Yukarı