Intel Core 2 Duo E8400 için ekran kartı

En kısa zamanda incelemelerinizi bekliyoruz hocam.

E8400 işlemci çift çekirdekli ve eski jenerasyon bir cpu olmasına rağmen mükemmel performans veriyor gerçekten inanılmaz.
Şuan için sadece Assassin's Creed 1 ve 2 yi test ettim.
Assassin's Creed 1; 1366*768 çözünürlükte tüm ayarlar full sabit 60 FPS
Assassin's Creed 2 aynı çözünürlükte full ayarlarda 35-40 FPS en düşük 30 FPS i görüyor ve altına kesinlikle düşmüyor, ama multisampling 8x, vsync on, full ultra ve çift çekirdekli bir pc için şahane performans. oyun ayarlarını düşürdüğümde FPS daha da artıyor bu sefer oyun yağ gibi oluyor. Asus gerçekten harika bir kart üretmiş, Asus GTX 760 için Nvidia programı nasıl olduysa GTX 960'ın sürücüsünü indirip kurdu, sanırım bu kartla uyumlu, oyunlar şuanda uçuyor.

Gelecek için planım, Nvidia'daki bu kaliteyi gördükten sonra intel core i7 + GTX 980 çiftini mutlaka yaşamak istiyorum.
Herkese tavsiye ederim, bana göre dünyanın en iyisi Asus + Nvidia + İntel.

Allah Allah, o paylastiginiz video çok garip. Bende Core 2 Duo 2,9 GHz' lik modeli var. R9 270 aldım ve darbogaz ile karsilastim. Geri iade etmek zorunda kaldim. Siz Gtx760 almişsiniz. Bana sorsaniz aşırı şekilde darbogaz olur derim. Deneyin, bakin bir. İnşallah olmaz ama, o videoya çok sasirdim. Tek oyuncuda genelde sorun yasamazsiniz, arada takilma olur diye düşünüyorum. Ama çok oyuncularda oynamanizin imkansız olacagini düşünüyorum. Şahsen ben de boyle oldu. En kisa surede deneyip cevap verirseniz sevinirim. :)

Allah Allah, o paylastiginiz video çok garip. Bende Core 2 Duo 2,9 GHz' lik modeli var. R9 270 aldım ve darbogaz ile karsilastim. Geri iade etmek zorunda kaldim. Siz Gtx760 almişsiniz. Bana sorsaniz aşırı şekilde darbogaz olur derim. Deneyin, bakin bir. İnşallah olmaz ama, o videoya çok sasirdim. Tek oyuncuda genelde sorun yasamazsiniz, arada takilma olur diye düşünüyorum. Ama çok oyuncularda oynamanizin imkansız olacagini düşünüyorum. Şahsen ben de boyle oldu. En kisa surede deneyip cevap verirseniz sevinirim. :)

Cevabım hemen yukarıda, GTX 760 e8400 ile müthiş bir ikili oldu. Performans tarif edilmez düzeyde, oyunlarda en ufak kasma yok.

Evet gördüm. Ama benim bahseddigim o oyunlar değil. Battlefield 4 multiplayer , Call of Duty AW gibi oyunlar. Bende singleplayer da arada nadir takilma oluyordu. Ama multiplayerda inanılmaz kasiyordu. Mümkünse multiplayer da dener misiniz ?

Evet gördüm. Ama benim bahseddigim o oyunlar değil. Battlefield 4 multiplayer , Call of Duty AW gibi oyunlar. Bende singleplayer da arada nadir takilma oluyordu. Ama multiplayerda inanılmaz kasiyordu. Mümkünse multiplayer da dener misiniz ?

Ben multiplayer oynamıyorum, sevmiyorum. Single player benim için yeterli.
Multiplayer de mutlaka kasma ve takılmalar olacaktır, sonuçta çok eski bir işlemci ama böyle olmasına rağmen bu performans şahane.

Hayırlı olsun o zaman. :)
Size tavsiyem, AC.Unity, Farcry4 gibi son çikan oyunlari deneyip sorun olup, olmadigini teyit etmeniz. Çünkü iade durumu gerekirse zamani geçirmeyiniz. İnşallah guzel olur. :) Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Hayırlı olsun o zaman. :)
Size tavsiyem, AC.Unity, Farcry4 gibi son çikan oyunlari deneyip sorun olup, olmadigini teyit etmeniz. Çünkü iade durumu gerekirse zamani geçirmeyiniz. İnşallah guzel olur. :) Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Teşekkür ederim. Ben zaten bu ekran kartını yeni jenerasyon oyunları oynamak için almadım, çünkü bu sistem o kadar güçlü sistem isteyen oyunları yeterli FPS ile çalıştırmaz. Aşırı kasılmalar olacaktır, ama yine de denerim. Core 2 duo ve quad serisine sahiplerine GTX750ti ve GTX 760'ı öneriyorum, ancak alt sınır E8400 ve üstü olmalı, ram da en alt 4 GB olursa eski-orta düzey oyunlar için harika performans verir. Daha üstü için daha sağlam sistem gerekli bana göre.

750Ti o işlemciye biraz fazla gelebilir ama r7 200 serisinden bir ekran kartı düşünürseniz daha yararlı olur diye düşünüyorum çift çekirdekli işlemci ile gta 5 i ultra ayarlarda açmak mantıksız olur

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı