Intel i3-3220 ve AMD R9 270 Tabanlı Sisteme PSU Önerileri

Aziz4206

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik
Arkadaşlar sisteminde intel core i3-3220, AMD r9 270 var acaba kaç? Wattlık bir güç kaynağı önerirsiniz. Mesajlarınız için teşekkürler.

Dostum zaten gerekli mesaj yazıldığı halde benim yazdığımın aynısını yazıp yorum kalabalığı oluşturuyorsun ?
1. olarak sizin burda beni yargılama gibi bi yükümlülüğünüz yok.
2. olarak ise konuyu açan arkadaş bir PSU tavsiyesi istememiş. Kaç Watt'lık bir PSU gereklidir demiş ve ben bunun cevabını verdim. Ayrıca "Gerekli mesaj yazıldığı halde" dediniz. Yazmış olduğunuz mesaj tam olarak konuyu açan arkadaşın sorusuna cevap vermediği için "Gerekli mesaj" değil.

1. olarak sizin burda beni yargılama gibi bi yükümlülüğünüz yok.
2. olarak ise konuyu açan arkadaş bir PSU tavsiyesi istememiş. Kaç Watt'lık bir PSU gereklidir demiş ve ben bunun cevabını verdim. Ayrıca "Gerekli mesaj yazıldığı halde" dediniz. Yazmış olduğunuz mesaj tam olarak konuyu açan arkadaşın sorusuna cevap vermediği için "Gerekli mesaj" değil.
Yargılamıyorum zaten boş mesaj kirliliği yapıyorsunuz fakat uğraşmama gerek yok zaten ne desem kabullenmeyecceksiniz hep haklıyımdır psikolojisi
2.600W bir PSU yeterli bende 600W lık bir psu önerisi yaptım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı