Intel i5 13600K ve RTX 4070 Ti sistem toplama

Xeansus

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar toplayacağım sistem;

Not: AMD Ryzen 7 7700X tercih edecektim ancak 90 derecelerde çalıştığını görünce vazgeçtim ve bütün benchmark testlerindede i5 daha önde.

Sistem ile ilgili öneriniz varsa paylaşır mısınız? Bütçem 35-37 bin TL.
(Ekran kartımı 29100 TL'ye aldım ekran kartı hariç bütçem budur)

Son düzenleme:

29.100 TL'ye Ventus modeli almışsınız. İade etme şansınız varsa iade edin. MSI'ın en kötü modeli, torx fan 5.0 bile kullanmadılar o modelde. Linkini paylaştığım GPU'ları alabilirsiniz, sizin kazancınıza olacak.

Sıvı soğutucuyu MSI MAG ile değiştirebilirsiniz. Daha üst modeli ve daha ucuzu 980 Pro 1 tb'ı alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ekran kartımın modelinde bir sorun yok Ventus X-Trio'ya da Suprim arasında performans açısındanda belli belirsiz kullanııcının algılamaycagı farklar var. Benim için önemli olan konu işlemci seçimi 90 derecelere çıkan ancak yeni teknoloji ve ileriye daha çok dönük gibi duran Ryzen mi yoksa daha stabil Intel mi almalıyım o konuda kararsızım. i5 13600K Ryzen 7 7700X arasında kaldım. Açıkçası.

Konuyu kapatabiliriz.

Sistemi topladım ekteki gibidir. Ek olarak Arctic Liquid Freezer II - 360 sıvı soğutucu var sistemde.

Dosya Ekleri

• 2023 Pc.JPG
    2023 Pc.JPG
    63,7 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Arkadaşlar ekran kartımın modelinde bir sorun yok Ventus X-Trio'ya da Suprim arasında performans açısındanda belli belirsiz kullanııcının algılamaycagı farklar var. Benim için önemli olan konu işlemci seçimi 90 derecelere çıkan ancak yeni teknoloji ve ileriye daha çok dönük gibi duran Ryzen mi yoksa daha stabil Intel mi almalıyım o konuda kararsızım. i5 13600K Ryzen 7 7700X arasında kaldım. Açıkçası.

Konuyu kapatabiliriz.

Sistemi topladım ekteki gibidir. Ek olarak Arctic Liquid Freezer II - 360 sıvı soğutucu var sistemde.
O fiyata Ventus alınmaz dedikten sonra o fiyata Ventus almışsınız. 4080 fiyatına en giriş 4070 Ti. Hayırlı olsun umarım pişman etmez sizi.

Geri
Yukarı