Çözüldü Intel i5 7. Nesil AMD Radeon 8 GB/PUBG anlık FPS düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Emre Özoğul

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda Intel i5-7500 3.40GHz işlemci, 8 GB RAM, Radeon RX 570 8 GB 256 Bit ekran kartı bulunuyor. PUBG oynarken 80-90 FPS alıyorum ve anlık kasmalar ve donmalar oluyor. Oyunun grafik ayarları "orta" olmasına rağmen bu sorunu yaşıyorum. Sizce ne sebep oluyor?
Teşekkür ederim, iyi günler :)

Çözüm
Yüksek ihtimal RAM'lerden kaynaklı, oyun sistemleri için artık 8GB bellekler yetersiz kalmaya başladı, 16GB bellek öneriyoruz. Ama emin olmak için oyun oynarkenki kaynak kullanımlarını görmemizde fayda var.

MSi Afterburner kullanarak oyun içi değerlerinizi bizimle paylaşın.
Yüksek ihtimal RAM'lerden kaynaklı, oyun sistemleri için artık 8GB bellekler yetersiz kalmaya başladı, 16GB bellek öneriyoruz. Ama emin olmak için oyun oynarkenki kaynak kullanımlarını görmemizde fayda var.

Çözüm
Hocam ramden dolayı drop yiyor olmalısınız aynı ramden 1 tane daha alıp 16GB ramle akıcı oynayabilirsiniz. Bir de sizin yaşadığınız sorunu forumda 50 kişi konu açmıştır belki lütfen onlara bakıp konu açın.

Çok teşekkür ederim ☺️
Hocam ramden dolayı drop yiyor olmalısınız aynı ramden 1 tane daha alıp 16GB ramle akıcı oynayabilirsiniz. Bir de sizin yaşadığınız sorunu forumda 50 kişi konu açmıştır belki lütfen onlara bakıp konu açın.
Cevabınız için teşekkür ederim. Bir dahaki sefere daha dikkatli olurum ☺️

Tekrar rahatsız edeceğim kusura bakmayın. Dediğiniz gibi 8 GB daha ekledim fakat hala anlık düşüşler ve 40-50 FPS almaya başladım. Taktıktan sonra yapmam gereken bir şey mi vardı acaba?

Tekrar rahatsız edeceğim kusura bakmayın. Dediğiniz gibi 8 GB daha ekledim fakat hala anlık düşüşler ve 40-50 FPS almaya başladım. Taktıktan sonra yapmam gereken bir şey mi vardı acaba?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı