Intel i7 4790K Tabanlı Sistem Toplama

Estellian

Kilopat
Arkadaşlar merhabalar şimdi ben hayali olmayan (isteyene toplayınca atarım) sistemim için birkaç sorum var. Öncelikle sistem ;
image.jpg

image.jpg

image.jpg

Evet benim şuan elimde olan bir Asus ROG Matrix 780ti var ve 750 W silver PSU var. Bu sisteme hem OC yapacağım (80+) hem de SLI yapmayı düşünüyorum. Yine Asus Rog Matrix 780 ti alacağım. Sizce PSU yeter mi ?

@Recep Baltaş Abi bir yardımcı olursan çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi yüksek ihtimal almayacaksınız ve hayal kuruyorsunuz. Ki bu yüksek ihtimal. Eğer hayali olmadığını göstermek istiyorsanız, resimleri bekliyoruz.

Sistemi yüksek ihtimal almayacaksınız ve hayal kuruyorsunuz. Ki bu yüksek ihtimal. Eğer hayali olmadığını göstermek istiyorsanız, resimleri bekliyoruz.
Belirttiğim üzere sistemi ergenler gibi hayali yapmadım. Bu sisteme psu yetecek mi ? (Sli ile düşünürsek) . Ayrıca listede olmayan h80i veya h100i soğutmayı da almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı