Intel marka anakart driver güncelleme

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kurdum fakat sorunumu çözemedim benim mikrofonum çalışıyor bundan eminim ön jak girişine takınca okuyor bunda da sorun yok fakat sesim gitmiyor arka jaka takınca sorunsuz ama arka jak yankı yapıyor çözemedim.

Hocam kurdum fakat sorunumu çözemedim benim mikrofonum çalışıyor bundan eminim ön jak girişine takınca okuyor bunda da sorun yok fakat sesim gitmiyor arka jaka takınca sorunsuz ama arka jak yankı yapıyor çözemedim.

Hocam sizin sorununuz ses driverını kuramamak değil miydi? Mikrofon hakkında yorum yapamıyorum, harici bir mikrofonu mu var cihazınızın?

Hocam sizin sorununuz ses driverını kuramamak değil miydi? Mikrofon hakkında yorum yapamıyorum, harici bir mikrofonu mu var cihazınızın?

Hocam hiçbir şey yokken oyuna girdiğimde mikrofonum gitmişti internetten baktığımda ses driverını kurmanın sorunu çözeceğini gördüm fakat olmadı mikrofon çalışıyor jak okuyor ses kapalı falan değil izinler açık ama ses gitmiyor 2 gündür çözemiyorum.

Kasanın içindeki HD Audio kablosu yerine oturmamış sorun çözülmüştür.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı