İntel Q8200 ve 300W PSU sisteme ekran kartı tavsiyesi

Mustafa Özkan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam,

GA-G31M-ES2L anakartım var, üzerinde ATi Radeon HD 3850 PCI-E ekran kartı vardı,
şimdi ekran kartını yükseltmek istiyorum, bu anakarta uygun hangi ekran kartını tavsiye edersiniz?

Anakart bilgi: GIGABYTE - Motherboard, Graphics Card, Notebook, Slate, Mini PC, Server, PC Peripherals and more / GA-G31M-ES2L (Rev. 1.x)(Anakart,Yonga Seti G31,Soket 775) /

Soru biraz şahsima özel oldu, faydacı değil fakat burada cevap bulacağımı ümit ettim.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
vQdyBO

bir önceki hesabımla mesaj yazamıyorum, anlayamadım.
guckaynagi.jpg

hadi yaaa :(( ama cevap yazamadım ki!! mecbur kaldım facebook hesabımla girdim.
cevapların için çok teşekkür ederim. Ben bu kartı alabildiğime göre bundan daha düşük model kartları alabiliyorum varsayıyorum.

Önerdiğim ekran kartının daha düşüğünde oyunları kasarak oynarsın. Daha düşüğünü alma. Eğer alabiliyorsanız yeni sistem toplayın derim.

Durum şu, yeni sistemim var technopat sitesi öneri videolarını izleyerek topladım.
Bu bahsettiğim makina elimde kalan eski makinam. Warthunder oynayabilecek seviyeye getirmeye çalışıyorum bu şekilde satabilmek için pc yi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı