İnternet alışverişinde kulaklık iadesi

atildehan

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar yakında internetten 450TL civarında kulaküstü kulaklık almayı düşünüyorum. Forumlarda okuduğum kadarıyla kulaklık iadelerinde bazı firmalar sorun çıkarıyormuş. Trendyol, Hepsiburada, N11 veya Gittigidiyor'dan almayı düşünüyorum. Bu tarz bir problem yaşayanınız oldu mu? Hijyeni bahane ederek kulak üstü kulaklık iadesi yapılmaması olası bir şey midir?

Amazon.com.tr'den satıcı Amazon.com.tr olarak alın kafanız rahat olsun. İadede sorun yaşatmaz. Diğer platformlar yaşatabilir ve THH'ye ihtiyaç duyulabilir. Biraz daha pahalı olsun ama Amazon.com.tr'den olsun.

Amazon.com.tr'den satıcı Amazon.com.tr olarak alın kafanız rahat olsun. İadede sorun yaşatmaz. Diğer platformlar yaşatabilir ve THH'ye ihtiyaç duyulabilir. Biraz daha pahalı olsun ama Amazon.com.tr'den olsun.

Dostum Trendyolya da Hepsiburada'da 450 TL olan kulaklık Amazon'da 650 TL. Fiyat farkı çok fazla.

Merhabalar yakında internetten 450TL civarında kulaküstü kulaklık almayı düşünüyorum. Forumlarda okuduğum kadarıyla kulaklık iadelerinde bazı firmalar sorun çıkarıyormuş. Trendyol, Hepsiburada, N11 veya Gittigidiyor'dan almayı düşünüyorum. Bu tarz bir problem yaşayanınız oldu mu? Hijyeni bahane ederek kulak üstü kulaklık iadesi yapılmaması olası bir şey midir?
Kulak içi alıp çok iade ettim sıkıntı çıkmadı.

Şu ülkede ki çifte standart olayı beni bitiriyor arkadaş. Bir site kulaküstü kulaklığı iade almazken bir site kulak içini iade alıyor. Bu arada hangi sitede sıkıntı çıkmadı?

Yarın Gaming gecesi var orada fiyatlarda iyi indirim oluyor Gaming tarzı vs istiyorsun tavsiye ederim takip et lakin çok hızlı olmalısın stoklar hemen bitiyor.

Hangi sitede olacak Gaming gecesi? Corsair HS35 alacağım eğer denk gelirse çok iyi olur zaten dün almadığım için 40 TL fazla verecektim bugün alırsam. Bir gün daha beklerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı