İnternet firmasında teknik destek elemanı olmak

samed2765

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben 10. sınıfım MESEM'e geçeceğim. Açılınca ama iş yeri olarak mahalle dükkanına girmek istemiyorum. Vatan Bilgisayar da veya TT kablo net gibi yerlerde teknik destek internet kurulum ekibi gibi iş türleri arıyorum. Bilgisayar hakkında bilgiler falan var. Bilişim bölümündeyim. MESEM açılana kadar çalıştırırlar mı? Teşekkürler.

iş bulmak için işini iyi öğrenmen lazım öğrenmek için staj kaliteli staj içinde üniversite eğitimi
ama yaşın küçük çoğu yer seni almaz en kötü teknik servis gibi yerlerde ücretsiz çıraklıkla temelden öğrenmeye başlarsın staj yada çıraklıkta para isteme :D işi öğrenince para kendiliğinden geliyor zaten.

iş bulmak için işini iyi öğrenmen lazım öğrenmek için staj kaliteli staj içinde üniversite eğitimi
ama yaşın küçük çoğu yer seni almaz en kötü teknik servis gibi yerlerde ücretsiz çıraklıkla temelden öğrenmeye başlarsın staj yada çıraklıkta para isteme :D işi öğrenince para kendiliğinden geliyor zaten.
İstemem de işte okul bulursa uzak yerlerde buluyor ve düzgün yerlerde olmuyor arkadaşlarımdan biliyorum bi tanığım hocası sayesinde elektirik de mesemde vestel Teknik servis elemanı olmultu devlette veriyordu vestel de asgari ücretin yarısı veriyormuş işte bilemiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı