İnternet hızım çok düşük

oğuzhan117

Hectopat
Daha 4 gün önce Türk Telekom da yeni bir sözleşme yaptık. Sözleşme 24 Mbps ama ben 300 KB falan hız alıyorum teknik ekip geldi ama sorun çözülmedi. Online oyunlarda falan sürekli donma kasma oyundan atmalar oluyor ping de çok yüksek. Speedtest sonucu bu.

Dosya Ekleri

• dfggfgf.png
    dfggfgf.png
    15,8 KB · Görüntüleme: 74
Neden herkesde Türk Telekom düşmanlığı var? Siz sorun yaşadınız diye herkes yaşayacak değil ya. Evet belki fiyatlar çok pahalı veya doğru düzgün hiç bir yerde fiber yok. Ama ben sana 24 Mbps hız vereceğiz deyip 24'ün altına düştüğünü hiç görmedim. Hep almam gereken hızı aldım ve hiç bir ciddi sorun yaşamadım. Yaşasam bile tek arayışımda sorunu çözdüler.

Neden herkeste Türk Telekom düşmanlığı var? Siz sorun yaşadınız diye herkes yaşayacak değil ya. Evet belki fiyatlar çok pahalı veya doğru düzgün hiçbir yerde fiber yok. Ama ben sana 24 Mbps hız vereceğiz deyip 24'ün altına düştüğünü hiç görmedim. Hep almam gereken hızı aldım ve hiçbir ciddi sorun yaşamadım. Yaşasam bile tek arayışımda sorunu çözdüler.

Hocam gerçekten kime sorsam nereye gitsem ve gördüğüm herkes şikayetçi ve bende Türk Telekom kullandım çok kötü bir deneyim sundu bize sunduğu hızları vermedi ve şirket suçu bize atıyor.

ankastre kutusundan cat6 çekmen lazım bu internet hızı ile ya portdeğişmedi yada kablolarda sıkıntı var elektrikçi yardımı ile bakın.

Neden herkesde Türk Telekom düşmanlığı var? Siz sorun yaşadınız diye herkes yaşayacak değil ya. Evet belki fiyatlar çok pahalı veya doğru düzgün hiç bir yerde fiber yok. Ama ben sana 24 Mbps hız vereceğiz deyip 24'ün altına düştüğünü hiç görmedim. Hep almam gereken hızı aldım ve hiç bir ciddi sorun yaşamadım. Yaşasam bile tek arayışımda sorunu çözdüler.
@kullanilmiyorr kahkaha atmam zorunuza mı gitti? Neden bütün mesajlarıma kahkaha attınız?

Geri
Yukarı