İnternet hızımı tamamen kullanamıyorum

c0dezberk

Hectopat
Daha fazla  
50Mbps download alıyorum ama tamamını kullanamıyorum.

Ağa tek kişi bağlı, yanlıslık olur diye sonradan telefondan da yaptım orada da 40Mbps çıktı.

Zscaler nedeniyle olabilir diye düşünüyorum.

Aynı zamanda pingim rezalet.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,5 KB · Görüntüleme: 61
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    40 KB · Görüntüleme: 57
AC 3165 Wi-Fi kartı kullanıcısı olarak söylüyorum.
Tek kelime ile berbat sizin de Wi-Fi kartınız eski ise hızın tamamını alamasınız.

50Mbps download alıyorum ama tamamını kullanamıyorum.

Ağa tek kişi bağlı, yanlıslık olur diye sonradan telefondan da yaptım orada da 40Mbps çıktı.

Zscaler nedeniyle olabilir diye düşünüyorum.

Aynı zamanda pingim rezalet.

Kablolu mu kablosuz mu bağlantı kullanıyorsunuz?
Kablosuz kullanıyorsanız ağ teknolojisi 2.4 GHz mi 5 GHz mi?
5 GHz kablosuz ağ teknolojisine sahip modeminiz ve destekleyen cihazınız olmadığı sürece hızınızın tamamını almak imkansız olacaktır. 5 GHz kablosuz ağlar kablolu internet performansı vermektedir. Kullandığınız cihazların 5 GHz desteklediğinden emin olduktan sonra kesinlikle sahip değilseniz 5 GHz bir modem almanızı tavsiye ederim.
Kablolu bağlantıda bu problemi yaşıyorsanız kablonuzun kaliteli olduğundan ve kablo modelinin daha yeni bir teknoloji olduğundan emin olunuz.

İnternet dowload Manager indirip tekrar deneyin. Hız sınırlaması olabilir bu arada indirdiğiniz yerdeki sunucuda. Bunu bazen internet dowload Manager kaldırabiliyor.

Biliyorum muhteşem ama kullanamıyorum, indirdiğim dosyayının ekran görüntüsünü verdim.

Başka dosya indirmeyi deneyin. Ayrıca dediğim şey olabilir sorununuz.

İnternet dowload Manager indirip tekrar deneyin. Hız sınırlaması olabilir bu arada indirdiğiniz yerdeki sunucuda. Bunu bazen internet dowload Manager kaldırabiliyor.

"Hız sınırlaması olabilir bu arada indirdiğiniz yerdeki sunucuda."

Yeni konular

Geri
Yukarı