İnternet Hızınız Kaç Mb/Sn ?

bu mahalleden taşınırsam bu hızları bir daha rüyamda bile göremiycem sanırım xd

Dosya Ekleri

• 8145394324.png
    8145394324.png
    7,7 KB · Görüntüleme: 74
Netspeed 35 Mbps sınırsız telekoma göre bedava fiyata ve telekom bana 16 üstü desteklemiyor hattınız dedi ve 100 liraya 75 GB AKN hız düşümü 5 Mbps upload 0.01 İnternet'i 2 sene taahhütle 90 TL dedi. Bu İnternet'e 56 TL ödüyorum. Firma dandik, hız düşüşü oluyor ama telekomdan 10 kat hızlı.
Adsız.jpg

Netspeed 35 Mbps sınırsız telekoma göre bedava fiyata ve telekom bana 16 üstü desteklemiyor hattınız dedi ve 100 liraya 75 GB AKN hız düşümü 5 Mbps upload 0.01 İnternet'i 2 sene taahhütle 90 TL dedi. Bu İnternet'e 56 TL ödüyorum. Firma dandik, hız düşüşü oluyor ama telekomdan 10 kat hızlı.Eki Görüntüle 381005
Ping biraz fazla değil mi? Bende aynı pakete geçmeyi düşünüyorum.

10mbps hız nasıl sizce? Oyunlarda ping yapar mı? Alt yapım yok superbox fiber bağlatıcam umarım çokta yavaş değildir.
Alt yapı olmadığı sürece fiber bağlansa bile yüksek internet hızını elde edemezsiniz. Servis sağlayıcılarla iletişime geçip, en verimli hızı alabileceğiniz paketler hakkında detaylı bilgi isteyebilirsiniz. :)
Temmuz 2017de bu konuya yorum atmıştım daha sonra türknet altyapısı geldi ve son 8 aydır internetim böyle:
Eki Görüntüle 381919
İnternetinizin ne zaman hızlanacağı belli olmuyor :D
Hocam büyük dertten kurtulmuşsun. Hayırlı olsun :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı