İnternet Kablosu Önerisi

Mit0

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, internet kablosu alıcam ama bu konuda pek bilgi sahibi değilim. Markadan markaya performans değişiyor mu? Kullananlar marka önerebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

bu ürünün 5 metre olanı aldım, ve hayran bıraktı kendine çok güzel CAT6 olmasıda iyi.

bu ürünün 5 metre olanı aldım, ve hayran bıraktı kendine çok güzel CAT6 olmasıda iyi.
Ama illa marka diyorsan o da elbette var, aldım aynı performans kalite ikiside

Size güvenerek alıcağım teşekkürler.

Bir sorum daha olucak metreden metreye internet hızında çok fark olur mu? Çünkü benim modemim bilgisayara 15 metre uzaklıkta ve 15 metre alıcağım o yüzden sıkıntı olur mu? Bir sorum daha var o da eğer CS:GO tarzı oyunları oynuyorsanız bu kablo ile pinginiz kaç oluyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Size güvenerek alıcağım teşekkürler.

Bir sorum daha olucak metreden metreye internet hızında çok fark olur mu? Çünkü benim modemim bilgisayara 15 metre uzaklıkta ve 15 metre alıcağım o yüzden sıkıntı olur mu? Bir sorum daha var o da eğer CS:GO tarzı oyunları oynuyorsanız bu kablo ile pinginiz kaç oluyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
Metre ile ping değişmez fazla, eskiye göre daha iyi diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı