İnternet kafede GeForce NOW'la oynanır mı?

Lucille35

Centipat
Şimdi ben GeForce NOW üyelik aldım diyelim ve benim Steam hesabımda ve Epic Games vb. hesaplarımda çok güzel oyunlar var. Ben GeForce NOW'u internet kafede kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet kafelerde şu günlerde çok hesap çalma durumları oluyor, oyuncular daha güvenli yöntem arıyor ben burada bir sorun görmüyorum.

Steam hesabına 2 faktörlü doğrulama yaparsan ve oturumunu çıkınca kaparsan hiçbir şey olmaz kendimde bunu yıllardır yapıyorum bir sorun ile karşılaşmadım. Zaten senin hesabına erişebilmesi için telefonuna girmesi gerekir bunun içinde telefonuna trojan atması gerekli oda olmazsa ISP'den girmesi lazım kimse de öyle 3 bin lira değeri olacak hesaplar için o kadar uğraşmaz yani o kadar önemli insanlar değiliz. Zaten bu hesapları da öyle çoluk çocuk çalamaz.

Steam hesabına 2 faktörlü doğrulama yaparsan ve oturumunu çıkınca kaparsan hiçbir şey olmaz kendimde bunu yıllardır yapıyorum bir sorun ile karşılaşmadım. Zaten senin hesabına erişebilmesi için telefonuna girmesi gerekir bunun içinde telefonuna trojan atması gerekli oda olmazsa ISP'den girmesi lazım kimse de öyle 3 bin lira değeri olacak hesaplar için o kadar uğraşmaz yani o kadar önemli insanlar değiliz. Zaten bu hesapları da öyle çoluk çocuk çalamaz.

Zaten çalanlar internet kafe sahipleri oluyor.

İnternet kafe sahiplerinin dahi hesabı ele geçirmesi neredeyse imkansız en fazla şifre değiştirir.

Benim 2020 de Steam hesabıma biri girip oynuyordu durmadan, meher internet kafe sahibi yapıyormuş, hesabımın şifresini falan değiştirmeden o PC de kalıcı açık yapmışlar, bende gittim polise söyledim polis hiçbir şey yapmayınca da şifremi değişip bir daha internet kafeye girmeme yemini ettim, ha internet kafe sahibinin bahaneside şu oldu "Steam hesabındaki oyunlar çok güzel müşteriler bayıldı, bende 32 numaralı masaayı VIP masası yapıp hesabınla Online oyun oynattım" dedi bende ona olmaz öyle şey bana sormadan böyle bir şey yapamazsın anca her hafta 80 TL verirsen anlaşırız dedim oda olmaz 20 TL dersen olur dedi, bende güle güle diyerek çıktım kafeden.

Son düzenleme:
Benim 2020 de Steam hesabıma biri girip oynuyordu durmadan, meher internet kafe sahibi yapıyormuş, hesabımın şifresini falan değiştirmeden o PC de kalıcı açık yapmışlar, bende gittim polise söyledim polis hiçbir şey yapmayınca da şifremi değişip bir daha internet kafeye girmeme yemini ettim, ha internet kafe sahibinin bahaneside şu oldu "Steam hesabındaki oyunlar çok güzel müşteriler bayıldı, bende 32 ci masayı VIP masası yapıp hesabınla Online oyun oynattım" dedi bende ona olmaz öyle şey bana sormadan böyle bir şey yapamazsın anca her hafta 80 TL verirsen anlaşırız dedim oda olmaz 20 TL dersen olur dedi, bende güle güle diyerek çıktım kafeden.

Böyle dolandırıcılar maalesef arada çıkıyor ben karşılaşmamış olsam da sanal ortam olabilir. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı