İnternet kopma sorunu

Sansür

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bıktım artık bu sorun ile ilgili konu açmaktan ama bi yardım edin. Önceki konumda internetim yavaş diye yakınıyordum aradım düzelttiler. Fakat şimdide kopmalar oluyor bazen yarım saatte bir bazende 2 dkda bir internetim gidiyor. League Of Legends, Warface gibi oyunları oynayamiyorum sıkıldım artık ne yapmam lazım

Gidin servis sağlayıcınıza, modemi değiştirmelerini isteyin. Belki akıllanırlar. İnternetiniz kaç Mbps? Wireless mi yoksa LAN ile mi bağlanıyorsunuz?

En son hız için aramıştım geldiler bişeylere baktılar. Modem sağlam dediler kablolara felan baktılar sıkıntı yok güncelleme yapalım düzelir dediler ama hala aynı

Paketim: UltranetLimitsiz 16 Mbs'e kadar

Paketim 2 şubata kadar 8 mbsye kadardı 8 mbs üzerinden 5 mbs alabiliodum ama 16 yapınca 2 zor alıyorum

Bende bu sorunu çok yaşadım sorun tamamen altyapı kaynaklı. Ben sorunu yeni kablo ve modem alıp ttneti aradıktan sonra çözebildim sana k.g çok zor bi durum :/

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı