İnternet sağlayıcı önerisi

enes1125

Hectopat
Kullandığım Türk Telekom alt yapısının süresi bu hafta doluyor. Turkcell, Türk Telekom'ya da TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Bunlardan hangisine geçmeliyim. TurkNet'in sabit ama Türk Telekom ya da Turkcell'de bildiğiniz önerdiğiniz kampanya var mı?

Milennicom ya da Netspeed tarifeleri çok güzel fiyatı uygun geçebilirsiniz hiçbir sorun yaşamadım arayıp talep etmeniz yeterli.

Kullandığım Türk Telekom alt yapısının süresi bu hafta doluyor. Turkcell, Türk Telekom'ya da TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Bunlardan hangisine geçmeliyim. TurkNet'in sabit ama Türk Telekom ya da Turkcell'de bildiğiniz önerdiğiniz kampanya var mı?

Ev alt yapını sorguladın mı? Türk Telekom ve Superonline'ye girerek kim ne veriyor fiber var mı DSL mi VDSL mi? Bişey belirtmemişsin ki. Bu şekilde yardımcı olamayız. Konuyu daha detaylandır.

Ev alt yapını sorguladın mı? Türk Telekom ve Superonline'ye girerek kim ne veriyor fiber var mı DSL mi VDSL mi? Bir şey belirtmemişsin ki. Bu şekilde yardımcı olamayız. Konuyu daha detaylandır.

Şimdi baktım. TurkNet 100 Mbps veriyor. Türk Telekom fiber internet hizmetinden faydalanabilirsiniz diyor ama Turkcell Superbox öneriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı