İnternet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum

@zeki kurt WT
1657211124435.png

Anladım hocam, fakat cayma bedeli fazla olabilir internetin yanında.

200 Mbps düşünebilirim eğer cayma bedelini ödeyebilirsem.

Max 100 Mbps alabilirsin.

Anladım hocam çok sağ olun. TurkNet bana biraz daha yakın geliyor bedeli ödediği için, bakacağız hala konu aktif yorumlarınızı bekliyorum. Çok sağ olun iyi Sosyaller :)

Cayma bedeli ödediğinde belli bir ay kullanmalısınız diye biliyorum en az 6 ay dır kesin duyduğuma göre. Ayrıca VDSL ile fiber uçurum fark vardır eğer siz uğraşmayı seviyorum derseniz TurkNet'e geçin.

Anladım hocam çok sağ olun. TurkNet bana biraz daha yakın geliyor bedeli ödediği için, bakacağız hala konu aktif yorumlarınızı bekliyorum. Çok sağ olun iyi sosyaller :)
Şuan ki internetinizin sözleşme bitiş süresi çok değil ise kablonet daha iyi seçenek olur ama bitiş süresine daha çok varsa Türknet cayma bedelinden dolayı geçilebilir ayrıca şunuda belirteyim Türknet cayma bedelini peşin olarak vermiyor yine siz ödüyorsunuz ancak interneti belli bir süre indirimli kullanıyorsunuz.

Şu anki internetinizin sözleşme bitiş süresi çok değil ise Kablonet daha iyi seçenek olur ama bitiş süresine daha çok varsa TurkNet cayma bedelinden dolayı geçilebilir ayrıca şunu da belirteyim TurkNet cayma bedelini peşin olarak vermiyor yine siz ödüyorsunuz ancak interneti belli bir süre indirimli kullanıyorsunuz.

Cayma bedeli ödediğinde belli bir ay kullanmalısınız diye biliyorum en az 6 ay dır kesin duyduğuma göre. Ayrıca VDSL ile fiber uçurum fark vardır eğer siz uğraşmayı seviyorum derseniz TurkNet'e geçin.

Anladım hocam, bakalım şimdi süresini öğreneceğim. Sizi hemen haberdar etmeye çalışacağım.

Tam emin olmasam da galiba 2024 Ekim'de bitiyor, arayıp teyit edeceğim birazdan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı