İnternet sağlayıcısı önerisi

Adana'nın ilçesindeyim ve fiber var oturduğunuz muhitin gelişmiklik seviyesi ile alakalıdır diye düşünüyorum ayrıca Türk Telekom altyapısı kötü bir altyapı değil 13 senedir Türk Telekom kullanıyorum tek bir sorun yaşamadım ben.

Abicim Bursa'nin nilufer ilcesinde fiber var ancak benim orada yasayacak param yok ki ben kotu bir mahallede de oturmuyorum.

Üstüne TT'den almazsanız VDSL'i TT kötü hatlarını diğer ISS'lere veriyor siz TT'den alırken daha kaliteli hat alıyorsunuz.
Bulunduğum yerde sadece tt altyapısı var tt'den önce türknete sonra gıbırnete geçtim hat değerlerim ve aldığım ping, hız değerleri aynı alt yapı olarak fark olduğunu düşünmüyorum

Abicim Bursa'nin nilufer ilcesinde fiber var ancak benim orada yasayacak param yok ki ben kotu bir mahallede de oturmuyorum.

Tahmini konuşuyorum sonuç olarak firma yetkisi değilim bende ama adanın kötü bir ilçesinde fiber varken ki tüm ilçede var Bursa gibi bir ilde fiber olmaması bana pek de mantıklı gelmedi ki zaten deneyim meselesi sana kötü hizmet sunmuşlardır sana kötü bir firmadır fakat ben iyi bir hizmet alıyorum.

Kötülediğim falan yok sadece kendi deneyimlerime dayanarak söyledim ama Millenicom konusunda gerçekten rezalet bir firma Turkcell'i eskiden beri kullandım ve cidden parasını hakettiğini düşünüyorum gerek mobil gerek sabit.
Valla Turkcell güzel ve kaliteli, katılıyorum. Fakat müşteri kazıklamayı sanat edinmişler.

Ben de GIBIRNet kullanıyorum TurkNet'te aldığım değerlerin aynısını alıyorum bugüne kadar sorun yaşatmadı ama 6 ay içinde çıkarsanız ücret istiyorlar.

GIBIRNet'e zam gelir mi yüksek şekilde zaten bu zamları istemediğimiz için TurkNet'i bırakma kararı aldık ki Türk Telekom vb gibi yerlere geçmeyi düşündük hem enflasyon hem dolar vs derken çok sorun çıkıyor.

D-Smart, tek sorunu müşteri hizmetlerinin 5/10 puan almasıdır. Başka sıkıntısını görmedim.
Paketim ise 24 MBPS aldığım hız değeri:
Ekran görüntüsü 2023-06-03 174622.png

GIBIRNet'e zam gelir mi yüksek şekilde zaten bu zamları istemediğimiz için TurkNet'i bırakma kararı aldık ki Türk Telekom vb gibi yerlere geçmeyi düşündük hem enflasyon hem dolar vs derken çok sorun çıkıyor.
Zam gelme ihtimali var bu aralarda uzun zamandır zam yapmıyorlar ben de türkneti yaptığı zamdan dolayı bırakmıştım gelirse ne kadar gelir hiç bilemem

200TL gibi bir bütçem var enflasyon vs dersekte taahhütlü paket bakma kararı aldık. Altyapım 70 MB şu an indirimde bu internet hızını veren bir paket var mı? Alınabilecek yüksek hızlı bir paket varsa onu da atabilirsiniz. Şu an TurkNet kullanıyorum son zamlardan sonra fıyatı çok arttı.

www.fixnet.com.tr/evinterneti bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı