İnternet sağlayıcısı önerisi

oguzcanpasa

Kilopat
Kek günü
Daha fazla  
10 yılın ardından Türk Telekom illetinden kurtulmak istiyorum, taahhüdün bitmesine 1 ay kaldı, köyde yaşıyorum öyle çok fazla internet hızı almıyoruz. ADSL bağlı halen bizde, dolayısıyla 16 Mbps hız alıyorum. Hangi firmaya geçmeliyim? Superonline nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli kesilmeler ve yavaşlamalar yaşıyorum, daha ekranda yazan hıza ulaşamadım son 1 yıldır, 10 Mbps hızın üstüne çıkmıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-21_110000796.png
    resim_2024-05-21_110000796.png
    17,1 KB · Görüntüleme: 23
Köydeyseniz çok fazla performans beklemeyin. En uygun firma hangisiyse ona geçin derim. Ben 1 yıldır FixNet kullanıyorum bir sorunum olmadı, desteğinden falan gayet memnunum. Ama köyde yaşadığınızı ve ADSL altyapınız olduğunu varsayarsak, internet konusunda pek performans beklemeyin derim.
Bu arada tekrar belirteyim o altyapı ile şu anki hızınızdan fazla bir şey beklemeyin, başka sağlayıcıya geçmek size sadece destek veya fiyat konusunda fark oluşturur.

Diğer firmalar 16'dan fazla hız verebiliyorsa bakın derim ama maksimum 16 ise Türk Telekom'dan başka firmaya geçmenizi önermem çünkü ADSL sıkıntı yaratabilir.
Ama fiyat konusu yüzünden geçecekseniz başka firmalara da bakabilirsiniz ama destek konusunda telekoma kıyasla zayıf kalır.

Geri
Yukarı