İnternet sitesi nasıl kurulur?

Dediğin gibi yapacağım kanka çok teşekkür ederim, peki ben webrazzi.com gibi site kuracağım için kazancı olur mu, ziyaretçi çekebilir miyim bir yerden sonra? Yoksa Technopat, Shift delete gibi site mi kursam daha iyi olur? İkisi de ilgi alanım ama girişimcilik falan daha ilgi alanıma kaçıyor tabii ki, Instagram ve YouTube'da girişimcilikle alakalı olacak ama dediğim gibi Technopat gibi site falan kurarsam YouTube kanalı da buna göre olur.
Bolca vaktin varsa Technopat gibi tüm imkanları içeren bir site kurmanı önerebilirim, sitenin ana giriş kısmını da Webrazzi gibi yaparsın mesela. Dışarıdan gelen kişiler forum kısmında takılır mesela, Webrazzi gibi olan ana sayfa kısmından da yetki vermiş olduğun kişilerin paylaşımlarına göz atıp yorum yaparlar.

Siteyi Google, Bing, Yandex'e falan tanıttıktan sonra da arama motorlarına başlıklar düşmeye başlar, zaten paylaşım yaptıkça site popülerleşmeye başlar. Ve başarılar diliyorum kankam, umarım istediğin takipçi sayısından da fazlalarına ulaşırsın :)

Bolca vaktin varsa Technopat gibi tüm imkanları içeren bir site kurmanı önerebilirim, sitenin ana giriş kısmını da Webrazzi gibi yaparsın mesela. Dışarıdan gelen kişiler forum kısmında takılır mesela, Webrazzi gibi olan ana sayfa kısmından da yetki vermiş olduğun kişilerin paylaşımlarına göz atıp yorum yaparlar.

Siteyi Google, Bing, Yandex'e falan tanıttıktan sonra da arama motorlarına başlıklar düşmeye başlar, zaten paylaşım yaptıkça site popülerleşmeye başlar. Ve başarılar diliyorum kankam, umarım istediğin takipçi sayısından da fazlalarına ulaşırsın :)

Çok teşekkür ederim, 15 yaşında olup böyle şeyler düşünmemin sıra dışı olduğunu söylüyorlar ama biraz uykusuz geceler gerekecek ki ileride yaşam rahat sürdüreyim :)

Çok teşekkür ederim, 15 yaşında olup böyle şeyler düşünmemin sıra dışı olduğunu söylüyorlar ama biraz uykusuz geceler gerekecek ki ileride yaşam rahat sürdüreyim :)
Merhaba dostum. Şuanda nasıl bir ilerleme kat ettin acaba? Bende bir site kuracağım da o yüzden soruyorum. Hosting ve domain işleri tam olarak nasıl oluyor, o aldığımız hosting ve domaine kendi yaptığımız HTML ve CSS gibi kodları nasıl aktarıyoruz gibi şeylerde kafam takıldı. Yardımcı olursan çok sevinirim. İlk site deneyimim olacak.

Geri
Yukarı