İnternet sitesinden vergi vermek gerekir mi?

Yang Mills

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Tokyo
Daha fazla  
Ben bir site açmak istiyorum ama reklam falan vermeyeceğim. Bundan herhangi bir para kazanırsam vergi işi nasıl olacak? Ben para kazanmak istemiyorum ve vergi vermek istemiyorum.

Ben bir site açmak istiyorum ama reklam falan vermeyeceğim. Bundan herhangi bir para kazanırsam vergi işi nasıl olacak? Ben para kazanmak istemiyorum ve vergi vermek istemiyorum.
Şirket açıp verginizi ödemeniz gerekiyor. Arama motorlarından daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Para kazanmadığım için vergi vermemem gerekmiyor mu? Neyin vergisini vereceğim? 18 yaş altındayım şirket açamam büyük ihtimal
Sadece para kazanırsan vergi vermen gerekli. Reklam alsanız bile yeni bir siteden zaten ne kazanabileceksiniz çok az bir miktar para geliyorsa da vermezsiniz.

Hayır bir websitesin için vergi vermezsin. Reklamlardan da vergi verilmez zaten siteyi açarken hosting firması senden ücretden vergiyi kesiyor.
Yanlış bilgi vermeyin! Reklamlardan kazanılan para için vergi verilir. Denetimde yakalanılırsa cezaya kadar ilerler. Hosting'in kestiği vergi "KDV" siz devlete reklamlardan kazandığınız para için vergi vereceksiniz.

Geri
Yukarı