İnternet üzerinden nasıl para kazanılır?

Hiçbir vasfın yok kafadan para gelsin istiyorsun ne kadar saçma bir konu bu. Kod bilmiyorum, öğren demeyin demişsin. Ticaret yapacak ürünün yok, reklam izlemem diyorsun ne yapalım sana?

Sende herkes gibi YouTuber ol o zaman ne diyeyim.
Hiçbir vasfın yok demek kırıcı oluyor. Emek vererek 2. Bir iş yapmak istiyorum ve sermayemin olmaması, kod bilmemem yüzünden vasıfsız, hiçbir işe yaramayan bir insan modeli mi oluyorum yani? Bir yol göstermek, yardımcı olmak varken böyle söylemeniz... Peki.
Bizim millet kadar beleşçisi de yoktur. Adam her şeyi ayağına bekliyor. Git araştır kimse sana burada para kazandığı yöntemi söyleyip rakip çıkmanı istemez. Bi de kriter koymuş.
Ayrıca kod yazmayı bilmediğimi, yazılım bilmediğimi, sermayemin olmadığını söylediğim için beleşçi mi oldum? İnsana yol göstermek varken, neden böyle diyorsunuz? İyi niyetli olmak, insanlara yol göstermek zor bir durum mu sayın kullanıcı?

1) TikTok hesabı açıp "akım" yapmak ve takipçi kasmak.
2) yukarıdakinin aynısını Instagram üzerinden yapmak.
3)fiverr'de metin yazarlığı adı altında ilan oluşturup ChatGPT ile oluşturduğunuz şeyleri satmaya çalışmak vs vs.

Bu ve bunun gibi şeyleri 0 yetenek 0 bilgi ve (belki) 0 zeka ile yapabilirsiniz.

Not: 0 zeka derken sizi kastedmedim sadece gerek olmadığını söylemek istedim boşuna yükselmeyiniz :).

3. Söylediğiniz maddedeki yazının, ücreti nedir?

Bir de iş modeli demiş vay arkadaş kafaya bak 😂
Komik olan nedir?

Hiçbir vasfın yok demek kırıcı oluyor. Emek vererek 2. Bir iş yapmak istiyorum ve sermayemin olmaması, kod bilmemem yüzünden vasıfsız, hiçbir işe yaramayan bir insan modeli mi oluyorum yani? Bir yol göstermek, yardımcı olmak varken böyle söylemeniz... Peki.

Ayrıca kod yazmayı bilmediğimi, yazılım bilmediğimi, sermayemin olmadığını söylediğim için beleşçi mi oldum? İnsana yol göstermek varken, neden böyle diyorsunuz? İyi niyetli olmak, insanlara yol göstermek zor bir durum mu sayın kullanıcı?

3. Söylediğiniz maddedeki yazının, ücreti nedir?

Komik olan nedir?
Burda amacımız kırıcı olmak değil . Burda belirtmek istediğimiz şey farklı , hiç bir şey bilmiyorum demişsin bir de gelip bunu öğren şunu yap demeyin diyorsun . Kızdığımız nokta bu bunları yap dememize izin vermiyorsun sonra yol göster diyorsun çok saçma bu .

Arkadaşlar neden bu kadar yüklendiniz anlamadim para biriktirmek istiyor olabilir ailesine destek olmak istiyor olabilir

Kod, yazılım veya reklam izle şu kadar kazan gibi türlerden ziyade, 2. Bir iş modeli olarak internet üzerinden aylık ücret gibi nasıl para kazanabilirim? (Not: Trendyol vb. Satış platformlarına satabilecek ürünüm yok, kod ve yazılım bilmiyorum ve kod yazmayı öğren demeyiniz.)
Kripto borsasını 2 3 ay iyice öğrenip ondan sonra ufak ufak yatırüm yapabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı