İnternet var ama Discord kullanamıyorum

Rawcorre

Decapat
Bilgisayarımda internet var, Google'den her şeye girebiliyorum. Ama TS 3veya DC falan girdiğimde internetim yok olarak gözüküyor. Bilgisayarımda da internet yok gözüküyor. Ama internetim de var. Steam'de online oyun bile girebiliyorum.

374646
374648
374649

Bilgisayarımda internet var, Google'den her şeye girebiliyorum. Ama TS 3veya DC falan girdiğimde internetim yok olarak gözüküyor. Bilgisayarımda da internet yok gözüküyor. Ama internetim de var. Steam'de online oyun bile girebiliyorum.

Eki Görüntüle 374646Eki Görüntüle 374648Eki Görüntüle 374649
Merhaba dostum, yakın zamanda bilgisayarına virüs, malware taraması yaptın mı? Eğer ki yaptıysan silinen bir virüsden kaynaklı olabilir.

Merhaba dostum, yakın zamanda bilgisayarına virüs, malware taraması yaptın mı? Eğer ki yaptıysan silinen bir virüsden kaynaklı olabilir.
Hayır yapmadım birden oldu anlamadım. İnternetten bir şey de indirmedim, hergünki gibi gene ts3 girecektim. Baktım internet yok diyor ama var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda sildiğin bir program var mı?
Hayır,yok. Sadece arma 3'e crack dlc indirdim. Ondanda olmaz heralde
ÇÖZÜLDÜ. Benim hizmetlerim kapanmış ve bu program ile tekrar açıp bilgisayarı yeniden başlattığımda oldu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı