İnternet ve Basit İşler için Laptop Tavsiyesi

Marshmallow

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Dikmen/ANKARA
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Bir Notebook alacağım.
Sadece internete girmek, video-dizi ızlemek, ve office programları gibi basit ışlerde kullanılacak. Tek kriterim ağır olmaması. Çünkü kullanacak olan kişi tek elini işlevsel kullanamıyor. O yuzden fazla ağır olmaması gerekiyor.
Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçe belırtmedım, ama bu kadar basit ışlerde kullanılacak bir Notebook o kadar pahalı olmasa gerek. :] Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinciel düşünürsen, referans olarak bu linki kullabilirsin, ürünlerin ağırlıkları da belirtiliyor, adaptör ağırlıkları dahil olmayabilir:List of Ultrabook models - Wikipedia, the free encyclopedia
Bahsettiğin işler için 2.nesil iyi bir i serisi işlemci yeterli olacaktır. Ultrabook alırsan çoğunda upgrade olasılığı yoktur yani çoğunlukla işlemcisi anakarta lehimli, RAM'i anakarta entegredir. Lenovo x1 carbonların -karbon fiber- bazılarında ürüne özel SSD dahi var.
Sahibinden.com'da şu ilana rastladım, 1.5kgluk güzel bir laptop. İstanbul'da tanıdığın varsa adrese gidip inceleyebilir, sen de duruma göre değerlendirirsin:SIFIR KUTUSUNDA HİÇ AÇILMAMIŞ HP PROBOOK 430 G2 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 240884558

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı