İnternetim yavaş

MauroIcardi09

Hectopat
Makaleler
1
Niye olduğunu bilmiyorum ama cumartesi gününden beri Valorant'da bile 600 pinge çıkıyor. Hiçbir şekilde düzelmedi her yolu denedim. Ama sanki internete ailemden başkaları bağlanıp oyun, video vs. gibi interneti kullanıyor. Şifremi değiştirsem internete bağlanan varsa bağlantısı kesilir mi veya var mı yok mu nasıl öğrenebilirim?

Niye olduğunu bilmiyorum ama cumartesi gününden beri Valorant'da bile 600 pinge çıkıyor. Hiçbir şekilde düzelmedi her yolu denedim. Ama sanki internete ailemden başkaları bağlanıp oyun, video vs. gibi interneti kullanıyor. Şifremi değiştirsem internete bağlanan varsa bağlantısı kesilir mi veya var mı yok mu nasıl öğrenebilirim?
Şifre değiştirebilirsin. Bağlı herkes internetten atılır.

Modem arayüzünden kimlerin bağlandığını görebiliyordun sanırım ordan baksana.

Modem arayüzünden hangi cihazların bağlandığını görebilirsiniz.

Eğer wi-fi den bağlanıyorsanız fiber değilse wi-fi kanalını 5 veya 6 ya alabilirsiniz.
Modemden kablo da çekebilirsiniz.

Bugün internet ile dediklerinizi uyguladım ama hala anlamadığım bir şey var. PS4'de 5.0 Mbps indirme hızı alırken bu sayı bilgisayarımda 1.500 Mbps gibi rakamlara düşüyor ve üstüne çıkamıyor. Anakartımda sorun olma ihtimali var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı