İnternetime virüs bulaştı

erenkara123

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi anlatacağım nasıl bir virüs olduğunu.
LÜTFEN ÜŞENMEDEN OKUYALIM !

İlk önce bilgisayarımda oldu bu http bağlantılı sitelerde bir yere tıkladığımda veya gezindiğimde beni +18 sitelere yönlendiriyor. Bunu bilgisayarımda olduğunu varsaydım formatladım geçmedi. Bende harddiske bulaştığını sandım. Neyse yeni televizyon altık ve wifisine bağlandığımda internete girdim bu virüs televizyona da geldi. Sonra TTnet'i aradık. Onlar arıza kaydı falan aldılar sorunu hallettiklerini söylediler. Evet televizyonda falan çıkmamaya başladı sorun düzelmiş gibiydi ama akşam tekrar bilgisayarımda bu virüsü gördüm. Şuan ki durumu bildirmek gerekirse bilgisarımda ki virüs gitti bir anda yok oldu. Şu an bilgisayarda bi sorun yok ama televizyon ve telefonumda bu virüs karşıma çıkıyor. Aynı internete bağlı olan başka bir bilgisayarda hiç çıkmadı nedense. Bu sorunu nasıl çözebilirim neler yapabilirim yardımcı olacak arkadaşlarım var mı ?

Evet yönledirme söz konusu modemi resetledim malesef bir işe yaramadı. Ama ttneti aradığımızda hallettiler sonra tekrar başladı. Cevabın için teşekkürler

Bence bu virüs değil, bir yönlendirme söz konusu modemi formatlamayı denedinizmi ?
Yapabileceğim bi öneriniz yok mudur ?

Evet yönledirme söz konusu modemi resetledim malesef bir işe yaramadı. Ama ttneti aradığımızda hallettiler sonra tekrar başladı. Cevabın için teşekkürler

Yapabileceğim bi öneriniz yok mudur ?
Reset den kastın fişi çekip takmak olsa gerek. Eğer öyleyse modemdeki reset deliğine iğne sok dene

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı