İnternetten mi PC alınmalı internet kafeden mi?

Vatan Bilgisayar mağazasına gidin. 5000 TL param var bana şu şu oyunları oynatacak bir bilgisayar toplar mısınız deyin. Monitör lazımsa monitör de eklesinler. Garantide de sıkıntı yaşamazsınız.

5000 TL butcem var. İnternetten mi PC almalıyım, internet kafeden mi? Gecen sene 2600'e i3 2120, GT 1030, 8 GB RAM, 500GB HDD, 75Hz cbox monitör Turbox bilgisayarın markası. Sizce internetten mi almalıyım, internet kafeden mi? İnternetten alınca bilgisayar bozulunca garanti kabul etmez diye korkuyorum.

İnt kafedekiler genelde miningli oluyor int kafeye giden biri olarak hepsinde açık mining uygulaması aldığınız cihaz Max 6 aya patlayacaktır tahminimce.

Şunu alın geçin direkt:
Dipnot: RAM'i 2 tane seçin; bütçeniz artarsa anakartı B450 bir anakartla, işlemciyi de R5 1600 AF olarak değiştirin.

5000 TL butcem var. İnternetten mi PC almalıyım, internet kafeden mi? Gecen sene 2600'e i3 2120, GT 1030, 8 GB RAM, 500GB HDD, 75Hz cbox monitör Turbox bilgisayarın markası. Sizce internetten mi almalıyım, internet kafeden mi? İnternetten alınca bilgisayar bozulunca garanti kabul etmez diye korkuyorum.
5000 tl ye internetten kac kat iyisini alirsin. Zaten onlarda internetten alıyor ve garanti için korkma. internet kafe sana garanti veremez. Internette Her ürünün en az 2 yıl garantisi var.

Geri
Yukarı