İnternetten para kazanmak mümkün müdür?

Honeygain diye bir site var, senin internetinin kullanılmayan bant genişliğini kullanıyor, herhangi bir scam veya illegal bir olayı yok, ben de bir arkadaşım sayesinde keşfettim, eski bilgisayarımda HDD madenciliği yaptığımdan bilgisayarım devamlı açık buradan da üç beş bir şey geliyor, ben referans linki ile üye olmuştum, benim de referans linkim var aşağıya bırakıyorum ister o linkten ister direkt siteden girip üye olabilirsin, referans linki ile girince 5 dolar bonus ile başlatıyor bildiğim kadarıyla ben öyle yapmıştım, girin bakın hocam kafanıza yatarsa dediğim gibi hiçbir şey yapmadan pasif gelir imkanı sağlıyor.

Merhaba kullanmaya başladım. Umarım illegal bir şey yoktur. Ek olarak "content delivery" seçeneğini kapattım ne olur ne olmaz.

Oluyor hocam ben öyle kullanıyorum, jumptask açınca gelir biraz daha artıyor, çok bilmiyorum açıkçası onu, nasıl daha fazla gelir elde edileceğini nasıl para çekileceği ile ilgili YouTube'da konuyla ilgili güzel videolar var.

Evet sadece açık bırakmak gerekiyor, Ethernet veya Wi-Fi fark etmez, sorun olmaz.
Arkadaşlar bu videoda detaylı şekilde her şey anlatılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım bu konuda bilgilisiniz o yüzden birkaç soru soracağım da şu an Vodafone'dan 93 liraya 50Mbps download ve 5Mbps upload internetim var bununla kazanacağım parayı internetin hızını arttırmak için kullansam ödeyeceğim farka değer mi?

Sanırım bu konuda bilgilisiniz o yüzden birkaç soru soracağım da şu an Vodafone'dan 93 liraya 50Mbps download ve 5Mbps upload internetim var bununla kazanacağım parayı internetin hızını arttırmak için kullansam ödeyeceğim farka değer mi?

Açıkçası net bir şey söyleyemem, çünkü kazancı etkileyen birden fazla kriter var, sadece internet hızı değil.

Açıkçası net bir şey söyleyemem, çünkü kazancı etkileyen birden fazla kriter var, sadece internet hızı değil.

Peki referans linki atabilir misiniz?

Hicbiri olmuyor kanka mail ozel mesaj Discord vermekte yasak sadece buradan konusabiliriz ve referans linki falan her şey yasak.
@FlosyTR
Şöyle bir şey aklıma geldi :)
video açıklamasında ref kayıt linki var oradan girebilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı