İnternetten para nasıl kazanılır?

egedu2

Hectopat
Arkadaşlar 16 yaşındayım. Fitness ile ilgileniyorum, oyun oynuyorum vs. edit yeteneğim de var ortalama. Nasıl para kazanabilirim internetten? YouTube'da baktığım zaman fazla mantıklı sonuç bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt dışında freelancer hesabı açıp euro hesabı üzerinden satış yapabilirsin Ortalama'nın biraz üstünde bir ingilizcen varsa.

Arkadaşlar 16 yaşındayım. Fitness ile ilgileniyorum, oyun oynuyorum vs. edit yeteneğim de var ortalama. Nasıl para kazanabilirim internetten? YouTube'da baktığım zaman fazla mantıklı sonuç bulamadım.
Armut veya benzeri bu tür yetenek ve uğraşılarınızı pazarlayabileceğiniz siteler var. Örnek işler ile kendinizi iyi tanıtıp sonrasında zamanla bir müşteri geri dönüşü altyapısı oluşturarak güvenirliliğinizi ve tercih edilebilirliğinizi artırabilirsiniz.

Kripto para trade etmeyi öğren. Bende yapıyorum yaklaşık 2 yıldır. Gerçek bir iş ve gerçek para. Reklamlarda gördüğün gibi sahte değil. İstersen yardımcı olabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı