İnternetten para nasıl kazanılır?

Telegram, facebook, twitter gruplarındaki kişilere linkini tıklatırsan veya biraz kitle elde edersen kazanacağın para durdurak bilmeyebilir
Hocam peki youtube kanalı açıp böyle hit olacak kısa rehber videoları çeksem ve videoda kullandığım uygulamaların linkini falan kısaltıp açıklamaya koysam ne olur? Sizin dediğiniz de çok mantıklı geldi aslında ama grupları nasıl bulabilirim bilmiyorum

Hocam peki YouTube kanalı açıp böyle hit olacak kısa rehber videoları çeksem ve videoda kullandığım uygulamaların linkini falan kısaltıp açıklamaya koysam ne olur? Sizin dediğiniz de çok mantıklı geldi aslında ama grupları nasıl bulabilirim bilmiyorum.

YouTube ve Twitter'dan kazanabilirsiniz. Twitter'da ve YouTube'da başarının sırrı başlıklı örnek videolar atabilirsiniz.

Dediğiniz şey mesela YouTube'da hikaye anlattıktan sonra bize katıl diyen kişiler mi?

Hocam peki youtube kanalı açıp böyle hit olacak kısa rehber videoları çeksem ve videoda kullandığım uygulamaların linkini falan kısaltıp açıklamaya koysam ne olur? Sizin dediğiniz de çok mantıklı geldi aslında ama grupları nasıl bulabilirim bilmiyorum

Geri
Yukarı