İnternetten Regedit indirmek güvenli midir?

Samet06060600

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Kayıt defteri (Regedit)den yanlışlıkla bir klasör sildim ve internete düzeltmek için kayıt defteri indirmek istedim ve bu siteden indirdim. Güvenilir mi? Windows 10 için indirdim. Regedit Download - Regedit ve setup çalıştırdım virüslü site mi? Güvenilir mi? Bilgi almak için yazıyorum. Virüslü ise setup çalıştırdım nasıl silebilirim?

Son düzenleme:
Merhaba. Kayıt defteri (Regedit) yanlışlıkla bir klasör sildim ve internete düzeltmek için kayıt defteri indirmek istedim ve bu siteden indirdim. Güvenilir mi? Windows 10 için indirdim. Regedit Download - Regedit ve setup çalıştırdım virüslü site mi? Güvenilir mi? Bilgi almak için yazıyorum. Virüslü ise setup çalıştırdım nasıl silebilirim?
Virustotal ile taratıp sonuçları gönderin ona göre yorum yapalım.

Merhaba. Kayıt defteri (Regedit)den yanlışlıkla bir klasör sildim ve internete düzeltmek için kayıt defteri indirmek istedim ve bu siteden indirdim. Güvenilir mi? Windows 10 için indirdim. Regedit Download - Regedit ve setup çalıştırdım virüslü site mi? Güvenilir mi? Bilgi almak için yazıyorum. Virüslü ise setup çalıştırdım nasıl silebilirim?
Sistemi neden onarmadınız Windows ayarlarından?

Sistemi neden onarmadınız Windows ayarlarından

Bilmiyordum Regedit ayarı orada düzeltilecek olduğunu

Dosya olarak tarattım kötü amaçlı olarak işaretlenmedi diyor 0/70 topluluk puanı var tespit etme kısmıda virus tespit edilemedi diyor ama bilmiyorum hala şüphelerim var bir sıkıntı çıkarır mı?

Virustotal ile taratıp sonuçları gönderin ona göre yorum yapalım.

Dosya olarak tarattım kötü amaçlı olarak işaretlenmedi diyor 0/70 topluluk puanı var tespit etme kısmıda virus tespit edilemedi diyor ama bilmiyorum hala şüphelerim var bir sıkıntı çıkarır mı?

Windows geri yükleme noktası 4 Mayıs'ta güncelleme yapmıştı onu seçip geri dönsem çözüm olur mu? Regedit bugün yükledim kendi kendine Windows oluşturmuş geri yükleme noktası ona dönsem

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı