İnventus vs Eksen vs Sinerji vs Vatan

Normalde hepsiburadayı önerirdim. Lâkin konunun içinde olmadığı için vatanbilgisayarı tavsiye ederim. Üstelik bütün ürünlerde kargo bedava.

Güvenilirliği konusunda tartışılır ama fiyat olarak sinerji en iyisidir. Geçen ay Pentium G3258 işlemci, Asus H81M-Plus Anakart ve Kingsyon HyperX Fury Black 4GB Ram almıştım hiç bir sorun yaşamadım. Güvenilirliği konusunda tartışılır dememin sebebi ise forumda ki bazı arkadaşların müşteri memnuniyeti konusunda sinerji ile sorun yaşadıklarını söylemeleridir.

Güvenilirliği konusunda tartışılır ama fiyat olarak sinerji en iyisidir. Geçen ay Pentium G3258 işlemci, Asus H81M-Plus Anakart ve Kingsyon HyperX Fury Black 4GB Ram almıştım hiç bir sorun yaşamadım. Güvenilirliği konusunda tartışılır dememin sebebi ise forumda ki bazı arkadaşların müşteri memnuniyeti konusunda sinerji ile sorun yaşadıklarını söylemeleridir.
Tüm sistemi toplayacaksanız sinerjiden 20 TL daha verip montaj ve testi yaptırtın sorun olmaz o zaman ??

Tüm sistemi toplayacaksanız sinerjiden 20 TL daha verip montaj ve testi yaptırtın sorun olmaz o zaman ??

Yok hocam parça parça almak durumundaydım bütçe kısıtlıydı bir kaç ay sonra alacağım parçalar var daha PSU, kasa vs. Eğer komple alsaydım montajı yaptırmayı düşünebilirdim belki. Fakat montaj konusunda kullanıcının kendisinin yapması gerektiğini düşünüyorum çünkü herkes kendi malına bir başkasından daha fazla özen ve önem gösterir yinede Sinerji bilgisayar çok iyi umarım fiyatları hep böyle düşük seviyelerde kalır :)

Gerçekten faydalı bir konu olmuş ben de merak ediyordum. Şuan bilgisayar parçaları satın alımı aşamasındayım; İnventus'un Vatan Bilgisayar'dan daha pahalı olmasının bir sebebi bulunuyor mu ?
İnventus'ta her şey daha pahalı değil. Neredeyse aynı fiyatlar. İnventus'un kalitesi var. Adamların müşteri hizmetleri çok iyi.

İnventus'un sitesi gerçekten çok hızlı ve her bir şeye kolaylıkla erişebiliyorsunuz.Topladığın sistemi 12 saat test ediyorlar ki bu gerçekten iyi.Ancak fiyat konusunda vatan bilgisayar gibi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı