İnventus'dan sistem toplamak

Hangisi?

• Vatan Bilgisayar

• İnventus

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Sarikaya05

Hectopat
Daha fazla  
Şimdiye kadar birçok konu açtım fakat sonunda karar kıldım. Beni 3-4 hatta 5 sene idare edebilecek bir sistem(tahminimce) topladım. Sistemi inventusdan topladım fakat vatandan da toplayabilirim. İkilem arasında kaldım. Herkes inventus diyor. Montaj'ı onlar yapıcak. Birde birkaç sorum var.
- Montajı yapın seçeneğini seçersek kutularını yolluyorlar mı?
- İçine windows kurulu mu geliyor yoksa freedos mu?
- Sistemde eksik var mı?
Sistemim :

LEpq2V.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdiye kadar birçok konu açtım fakat sonunda karar kıldım. Beni 3-4 hatta 5 sene idare edebilecek bir sistem(tahminimce) topladım. Sistemi inventusdan topladım fakat vatandan da toplayabilirim. İkilem arasında kaldım. Herkes inventus diyor. Montaj'ı onlar yapıcak. Birde birkaç sorum var.
- Montajı yapın seçeneğini seçersek kutularını yolluyorlar mı?
- İçine windows kurulu mu geliyor yoksa freedos mu?
- Sistemde eksik var mı?
Sistemim :

Eki Görüntüle 109970
Bu bütçeye skylake ve gtx970' li sistem topla daha iyi olur.

Merhabalar,

1. Evet, yolluyorlar. Satın alma işlemi için tıkladığınız takdirde bunu ayrıca da belirtebilirisiniz. Ya da, firmaya bu konu hakkında websitesi üzerinden soru yöneltip emin olabilirisiniz.

2. Eğer Windows alırsanız kurarlar.

3. Anakart ve İşlemci fiyatları ile günümüzde aynı bütçeyle DDR4 sistem toplanabliyorken, güncel olanı seçmek daha mantıklı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı