iOS 11.2.6 Youtube'da Ses Göstergesi Görünmeme Sorunu

titan80

Kilopat
Daha fazla  
iPhone 5s kullanıyorum, iOS 11.2.6 yüklü. Bu cihazda Youtube'da video izlerken ses yükseltip azalttığımda ses seviyesini göremiyorum, bunun bir ayarı var mıdır acaba?
Önceden ince çizgi halinde çıkan seviye göstergesi artık çıkmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulamayı kaldırıp tekrar yükle, telefonu kapat aç en son telefonun "Sıfırla" kısmından ayarları sıfırla. O da olmadı telefonu sıfırla.

iPhone 5s kullanıyorum, iOS 11.2.6 yüklü. Bu cihazda Youtube'da video izlerken ses yükseltip azalttığımda ses seviyesini göremiyorum, bunun bir ayarı var mıdır acaba?
Önceden ince çizgi halinde çıkan seviye göstergesi artık çıkmıyor.
kardeşim anlaşılan senin de otomatik güncellemeler açık. Geçmiş olsun öncelikle :)
8 Mart'ta gelen güncelleme ile youtube yine fantazi peşinde. her güncellemede geri giden dünyanın ilk ve tek uygulaması sanırım youtube. tablet, pc, telefon her yerde illa bir şeyler izliyorum ya da müzik dinliyorum anlayacağın çok sık giriyorum. Son güncellemede ise o yukarıdaki beyaz bar kalktığı gibi iphone un kendi ses göstergesi de çıkmaz oldu tam ekrana geçince yan çevirince. youtube'a mail attım direkt ama daha önce saçmaladıklarında da atmışlığım vardır çok fakat bir işe yaramıyor. kaç gündür el alışkanlığı tam ekrana geçiyorum sesi göremiyorum elimde ne varsa bırakıp hadi tekrar normale getir sesi ayarla vs. Çok sinir bozucu içimi de dökmüş oldum :)

IOS platformunun en dandik uygulaması YouTube’ a ait sanırım. Bir zamanlar senkron sorunu vardı, bir ara deli gibi takılırdı. Şimdi de dediğiniz gibi ses barı çıkmıyor. Gerçi sahibinin kim olduğunu unutuyorum bazen. :)

IOS platformunun en dandik uygulaması YouTube’ a ait sanırım. Bir zamanlar senkron sorunu vardı, bir ara deli gibi takılırdı. Şimdi de dediğiniz gibi ses barı çıkmıyor. Gerçi sahibinin kim olduğunu unutuyorum bazen. :)
kardeşim şimdi bunlar ios un hayvan gibi ekranı kaplayan barını kaldırıp kendileri yukarıdaki beyazı koymadı mı. Bunu düşünen insanlar şimdi nasıl olur da iki göstergeyi de iptal eder. Yani aklım almıyor. Apple ve google dan nefret ediyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı