iOS uyumlu akıllı saat önerisi

ersin97

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Makine mühendisi
Aktivite takipli çok kaba olmayan bir saat arıyorum. Önerilere açığım. Bütçem 1300₺ civarı fakat ekleme yapabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar daha önce akıllı saat kullanmadım da mesela Samsung Watch 6 40mm almaya karar verdim. iPhone 11 kullanıcısıyım. Watch 6 ve iPhone uyumsuz diye okudum. Telefonuma bağlamadan kullanabiliyor muyum? Telefona bağlayamazsam almanın bir mantığı var mı?

Arkadaşlar daha önce akıllı saat kullanmadım da mesela Samsung Watch 6 40mm almaya karar verdim. iPhone 11 kullanıcısıyım. Watch 6 ve iPhone uyumsuz diye okudum. Telefonuma bağlamadan kullanabiliyor muyum? Telefona bağlayamazsam almanın bir mantığı var mı?
İlk kurulum icin baglaman gerek onun haricinde baglamadan da kullanabilirsin ama cok mantigi kalmaz, bir ayar degistirmek istedigin zaman degistiremezsin.

İlk kurulum icin baglaman gerek onun haricinde baglamadan da kullanabilirsin ama cok mantigi kalmaz, bir ayar degistirmek istedigin zaman degistiremezsin.
Dostum o zaman IOS kullanıcıları sadece Apple Watch aldığı zaman mı tam özellikli kullanacak? Yani Samsung Watch serisi alan kişiler IOS kullanıcısı değil mi? 5 bin lira para verip telefonuma bağlayamazsam bir mantığı kalmıyor dediğin gibi. Samsung watch 6 alırsam sanırım özellikli olarak kullanamayacağım.

@ersin97 Illa Apple Watch almana gerek yok Huawei ve Amazfit gibi markalar da tam uyumlu sekilde calisiyor bu yuzden ona gore onermistim zaten.
Anladım çok teşekkür ederim. Keşke Samsung Watch serisi de IOS ile uyumlu olsaydı. Watch 6'yı çok beğenmiştim. Teşekkürler. Amazfit markasını araştırıp karar vermek en iyisi. Yuvarlak saat arıyorum çünkü.

@ersin97 Amazfit, Xiaomi'nin yan bir firmasi. Hatta kimi modelleri Xiaomi'nin modellerinden daha ust bile sayilir butcen GTR serisine uyuyor sanirsam onlara da bakabilirsin.
Tamamdır teşekkürler tekrardan. Xiaomi'den aldığım ürünlerde hep sıkıntı yaşadım. Keşke bu bilgiyi vermeseydiniz 😁

Hocam Huawei'nin modelleri olabilir veya Galaxy Watch 3 (ve öncesi modelleri) de çalışır Samsung'un. O bütçede ikinci el SE2 bulabilirsiniz aslında Apple Watch olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı