IP adresim ele geçirildi

Discord'da ki bebeler, benim adresime, T.C.'me kadar buldular. Hepsi benimle dalga geçti, 2-3 gün boyunca resmen travma geçirdim.

Sonuç ne oldu biliyor musun, şu an beni bile hatırlamıyorlar :D

Korkma, 14-15 yaşında, illegal yollarla indirdikleri datalarla insanları korkutuyorlar, yaptıkları sitelerle kendilerini bir şey zannediyorlar. İçin rahat olsun. Hiçbir şey yapamazlar.

Kral aniden gelişti tıklayı verdim ama aklım başıma geldi adam bi an IP adresini buldum deyince bende aha gitti dedim akıllandım ama discord dolandırıcı yuvasıymış
Statik IP kullanıyorsanız müşteri hizmetleri arayıp değiştirebilirsiniz diye biliyorum

Ama dediğim gibi hiçbir şey yapamazlar.

Discord'da ki bebeler, benim adresime, T.C.'me kadar buldular. Hepsi benimle dalga geçti, 2-3 gün boyunca resmen travma geçirdim.

Sonuç ne oldu biliyor musun, şu an beni bile hatırlamıyorlar :D

Korkma, 14-15 yaşında, illegal yollarla indirdikleri datalarla insanları korkutuyorlar, yaptıkları sitelerle kendilerini bir şey zannediyorlar. İçin rahat olsun. Hiçbir şey yapamazlar.
Yani benim IP adresimden sadece adres bulabilirler değil mi eğer tc mi aldıysalar sıkıntı olur 2 gün önce Ip adresim çalındı

Yani benim IP adresimden sadece adres bulabilirler değil mi eğer T.C. mi aldıysalar sıkıntı olur 2 gün önce IP adresim çalındı

Korkma be dostum, bunlar kendilerini sanal mafya zannediyor, hacker falan zannediyorlar :D Bunlar hacker prank Simulator sitesine girip st atan tipler, print ¨Hello World!¨ yazınca kendini Steve Jobs sanan lamerlar. İsterlerse senin fotoğrafına kadar bulsunlar. İmza olmadan ve sen reşit olmayıncaya kadar hiçbir şey yapamazlar.

Eğer tc nizi aldıysalar üzerinizden işlem yapma ihtimalleri vardır diye düşünüyorum çünkü IP adresinin çalışmasında sıkıntı yokmuş ama TC sıkıntı usta

Modemi kapatıp açtığınızda IP adresiniz değişir. IP ile hiçbir kişisel veriye erişemezler. Bir sonraki sefere daha dikkatli olun. Atılan linklere, dosyalara tıklayıp açmayın.
Mobil veriden yaptım ustam ne yapmam gerek

Eğer T.C. nizi aldıysalar üzerinizden işlem yapma ihtimalleri vardır diye düşünüyorum çünkü IP adresinin çalışmasında sıkıntı yokmuş ama T.C. sıkıntı usta

Babamın annesinin kızlık soyadına kadar öğrendiler, o kadar maldım birkaç sene öncesine kadar. Ama sonuç sıfır elde var sıfır. Üstüme banka açacaklarını falan saçmaladılar :D

Ama şu an tek mal varlığım, hiçbir şey :D

Korkma be dostum, çalınırsa da T.C. değişikliği yaparsın, anlatırsın durumu.

Geri
Yukarı