IP nasıl değiştirilir?

0ndrylmz

Centipat
Daha fazla  
Abiler, DNS'den bahsetmiyorum direkt bilgisayarın IP değiştirmesinden bahsediyorum. Modeme reset atmaktan da bahsetmiyorum. Var mı öyle bir şey direkt PC IP değiştirme falan?

Abiler, DNS'den bahsetmiyorum direkt bilgisayarın IP değiştirmesinden bahsediyorum. Modeme reset atmaktan da bahsetmiyorum. Var mı öyle bir şey direkt PC IP değiştirme falan?
Var, Statik IP niz yoksa, modemi kapatıp açtığınızda IP adresiniz değişiyor.

Bilgisayarında ağ ayarlarini aç Yerel bağlantı kısmında özelliklere tikla ardından ip ataması kısmına düzenleyen baş ipv4 etkinlestir kullanacağın adresi gir ve kaydet çık değişmiş olacaktır

Bilgisayarında ağ ayarlarini aç Yerel bağlantı kısmında özelliklere tikla ardından ip ataması kısmına düzenleyen baş ipv4 etkinlestir kullanacağın adresi gir ve kaydet çık değişmiş olacaktır
yerel ağ ip değil iss üzerinde ki ip den bahsediyor arkadaş. Bir üst mesajda cevabı verilmiş zaten.

Bilgisayarında ağ ayarlarini aç yerel bağlantı kısmında özelliklere tikla ardından IP ataması kısmına düzenleyen baş IPv4 etkinlestir kullanacağın adresi gir ve kaydet çık değişmiş olacaktır.

Bu konular hakkında fazla bilgili değilim, IPv4 kısmı nasıl doldurulabilir biliyor musunuz?

Bu konular hakkında fazla bilgili değilim, IPv4 kısmı nasıl doldurulabilir biliyor musunuz?
Ipv4 alanına girdikten sonra orada zaten örnek vereyim 192.168.1.1 yazıyor mesela sen orada yazan adresi farklı şekilde atıyorum 192.168.1.2 şeklinde kendin yazacacaksin

Evet ben yanlış anlamışım. @e.pro arkadaşım kusura bakmasın.
Hepimiz insanız estağfurullah

Geri
Yukarı