iPad 9 beklenmeli mi?

Abdullah Hasan

Kilopat
Daha fazla  
Eylül'ün ortasında çıkacağı söyleniyor. Şu an Pt'de iPad 8 32 GB, 3700 lira kalemiyle birlikte. iPad 9 çıktığında TR fiyatı nasıl olur?
A13 koyarlarsa diye işlemci gücü için beklemeye değer midir sizce?

Eylül'ün ortasında çıkacağı söyleniyor. Şu an Pt'de iPad 8 32 GB, 3700 lira kalemiyle birlikte. iPad 9 çıktığında TR fiyatı nasıl olur?
A13 koyarlarsa diye işlemci gücü için beklemeye değer midir sizce?
Hocam beklerseniz çok daha iyi olabilir. Çünkü tasarım konusunda iPad Air ve iPad Pro'nun yeni modellerinin tasarımını kullanacaklar gibi. Ki bu çok büyük bir ilerleme olacaktır ekran konusunda. Çünkü cidden ekran çok küçük geldi bana bir tablet için. Zaten aksesuarların da sadece 1. nesillerini kulllanabilmeniz biraz kötü oluyor. Ve işlemci tarafında da büyük ihtimalle büyük bir ilerleme olacaktırş. Önerim biraz daha bekleyip iPad 9 almanız yönünde olacaktır.

Fiyat farkının çok olacağını düşünmüyorum zira fiyatlar geçtiğimiz aylarda güncellendi ve dolar kuru bir sıçrama yapmadı. 1 ay gibi bir süre kalmışken beklemeni tavsiye ederim. Ha 8.nesil üzer mi, üzmez ama az kalmışken bekle bence. Ben 8. nesil kullanıyorum, evet tasarımı kötü ama ben bir öğrenciyim. İşimi görüyorsa bu benim için yeterlidir, fazlasına para veremem.

Bende 8 almayı planlıyorum çünkü 9 çıktığı zaman fiyatı 8'e göre çok daha pahalı olacak o yüzden benim için güzel bir tercih olmaz ama bütçem var derseniz kesinlikle beklenebilir.

2021 model bir tablet e 2 yıllık bir işlemci koyacaklarını sanmıyorum. Muhtemelen ana ekran tuşu kalkacak ve A14 işlemci koyacaklardır.
İmkanı yok bu dediğinizin. Aynı tasarım ve A13 işlemci ile gelecek. Sizin o dediğinizi yaparlarsa Air'ı kimse almaz, bu da Apple'ın işine gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı