iPad 9 pil sağlığı 6 aylık kullanımdan sonra %97 görünüyor

magdreams0

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPad 9 pil sağlığı 6 aylık kullanımda %97 olduğunu gösteriyor, sizce normal mi? Pil sağlığının değeri kaç olmalı?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar iPad 9 pil sağlığı 6 aylık kullanımda %97 olduğunu gösteriyor, sizce normal mi? Pil sağlığının değeri kaç olmalı?
Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam iPad'lerde pil sağlığı gözükmüyor sanıyordum, hangi IOS sürümüne sahipsiniz ve nereden bakıyorsunuz acaba? Bende gözükmüyor pil sağlığı.

4 aya yaklaşıyor, iPhone pil sağlığım %100 gözüküyor. Ne kadar doğru bir örnek olur bilmiyorum ama fikir verme amaçlı belki faydalı olabilir. Çevremde kullananlar da %100'de uzun süre durduğunu sonra hızlıca düştüğünü söylüyor.

Hocam iPad'lerde pil sağlığı gözükmüyor sanıyordum, hangi IOS sürümüne sahipsiniz ve nereden bakıyorsunuz acaba? Bende gözükmüyor pil sağlığı.

iPad’lerde bilgisayar üzerinden 3uTools gibi programlarla bakılabiliyor hocam.

Eğer sizi kurtarıyorsa ağırlıklı olarak %20 ve %80 arasında kullanmaya gayret edin iPad’inizi. En uzun şekilde batarya sağlığını bu şekilde korursunuz. Şarjda kullanımda ve ısınmalardan uzak durmaya çalışın. 5-6 ayda düşecek olan sağlık yüzdesi 1-2 seneyi bulur bu şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı