iPad Air 13 inch 512 GB vs Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 1 TB

ardaycsy1907

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda üniversitede not tutmak için tablet almak istiyorum. Sizce iPad Air 13 mi yoksa Samsung Galaxy S9 Ultra mi almalıyım? Samsung almak mantıklı gözüküyor fakat ekranları OLED olduğu için yanma problemi olur mu?

Kesinlikle bu tarafta Apple olsun. Android işletim sistemi bu tarz cihazlarda uzun ömürlü olmuyor. Ama Apple ürününü bozulana kadar kullanırsınız. Annemin ilk iPad'i hala çalışıyor. O kadar ki şarj aletini bulamıyoruz artık piyasada :D

Kesinlikle bu tarafta Apple olsun. Android işletim sistemi bu tarz cihazlarda uzun ömürlü olmuyor. Ama Apple ürününü bozulana kadar kullanırsınız. Annemin ilk IPad'i hala çalışıyor. O kadar ki şarj aletini bulamıyoruz artık piyasada :D

Hocam ilk iPad var bizde şarjı 2-3 saat gidiyor.

Tab s9 ultra ekranı daha büyük,
yanında kalemiyle geliyor,
Ip68 su ve toza dayanıklıklık gibi artılarıda var.

Kesinlikle bu tarafta Apple olsun. Android işletim sistemi bu tarz cihazlarda uzun ömürlü olmuyor. Ama Apple ürününü bozulana kadar kullanırsınız. Annemin ilk IPad'i hala çalışıyor. O kadar ki şarj aletini bulamıyoruz artık piyasada :D

Bizim evdeki ilk nesil Tab sde sorunsuz çalışıyor :D hatta Android 7 ROM attım uygulama desteğide var.

Merhaba. Yakın zamanda üniversitede not tutmak için tablet almak istiyorum. Sizce iPad Air 13 mi yoksa Samsung Galaxy S9 Ultra mi almalıyım? Samsung almak mantıklı gözüküyor fakat ekranları OLED olduğu için yanma problemi olur mu?

Ben Tab S9 Ultra alırdım. Tab S10'da Temmuz'da gelebilir leaklere bakmanı öneririm. Ben iPad Air 5 kullanıyorum çağdışı 60 Hz ekranla geliyor. Apple'ın faşizan kısıtlamaları yüzünden m1'in potansiyelini ortaya koyacak emulasyon tarzı şeyler yapılmıyor. Not alıp sadece dizi film izlersin yani. Çok bir artısı yok. (eğer çizim ve video edit işleriyle uğraşmıyorsan) ve pencil Pro'yu özellikle istemiyorsan M2 iPad Pro bak her türlü daha üstün cihaz Air 13'ten.

Yeni konular

Geri
Yukarı