iPad Air 5 vs iPad 10.nesil

onurgs59

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba kardeşime iPad alacaktık eğitimi için (üniversite). Geçenlerde 10.nesil almaya karar vermiştim fakat şu an Apple eğitim kampanyası yapmış ve iPad Air alana kalem hediye oluyor. 19500 TL civarı bir rakama hem iPad Air hem 2.nesil kalem vermekte. Bunu almak mı yoksa iPad 10.nesil almak mı? Apple konusunda zayıfı yorum ve fikirlerinizi bekliyorum.

iPad 10 kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok zenginseniz iPad Air alın, bütçe azsa direk iPad 10 veya 9 alın.
Merhabalar ikisine de kalem aldığımızı sayarsak pek bir fark olmuyor. Zengin değilim ancak ortalam 2-3 bin tl fark oluyor. Çünkü 10.nesilde kalem kampanyası yok air alırsak kalem ücretsiz gelecek.

Air M1 işlemi 10. nesil A14 tercih senin.
Versustan bakmıştım karşılaştırmada A14 kazanmış görünüyor ve puanı yüksekti. Ancak m1 daha iyi işlemciymiş sanırım biraz daha araştırdım. Zaten özellik olarak da üstünmüş. Ne demek istediğinizi tam anlamadım hocam sanırım sizde aradaki farkı söylediniz :) M1 diyorsunuz galiba

Şayet iPad 10'a da kalem alınacaksa Air kalem ile birlikte hemen hemen aynı fiyata denk geliyor. Aradaki farka değer. Alınabiliyorsa Air alınsın diyorum.

Geri
Yukarı