iPad Air 5'in şarjı %10'un altına düşünce hızlı bitiyor

Batuhan055659

Decapat
Daha fazla  
Selam, iPad Air 5 cihazım var. Şarjı %10'un altına düşünce 2 dakika içinde yüzde 1'e düşüyor daha 4 aylık. Neden olabilir sizce ve bir sorum daha var oyun oynarken ekran parlaklığı en Full ayarda olmasının herhangi bir zararı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, iPad Air 5 cihazım var. Şarjı %10'un altına düşünce 2 dakika içinde yüzde 1'e düşüyor daha 4 aylık. Neden olabilir sizce ve bir sorum daha var oyun oynarken ekran parlaklığı en Full ayarda olmasının herhangi bir zararı var mı?
Normal değil o kadar hızlı düşmesi, sıfır mıydı ürün? Garantiye verebilirsiniz. En yüksek ayarda olmasının zararı daha hızlı ısınması ve daha çok pil tüketmesi olur. 4 aydır her gün saatlerce oyun oynuyorsanız da pili çabuk tüketmiş olabilirsiniz bu arada.

@Nakahella yok zaten okula gidip geliyorum saat 4 oluyor gun icinde cihazi 3 saat kullanıyorum sosyal medya fln oyunda fazla oynamıyorum 1 saat falan hafta sonu 3 saat falan oynuyorum bi ara cihazı hiç kullanmadım 1 aya yakın kapalıydı hep sanırım beklemekten batarya kapisistesi biraz düştü kullanım arttıkça batarya kendine gelir diye düşünüyorum ve evet cihazım sıfır aldım 24 haziran 2025 e kadar garantisi var

Geri
Yukarı