iPad Mini 6. nesil vs 10. nesil

Akfortisev

Kilopat
Daha fazla  
Üniversiteye hazırlanıyorum, kütüphanedeyim çoğunlukla. Ders videoları izlemek ve PDF kullanmak için alıyorum. Oyun oynamam dizi izlerim. Bütçem yeterince var, iPad mini (6. nesil), iPad Air (5. nesil) ve iPad 10. nesil arasından hangisini almalıyım? Aslında işim fazlasıyla basit, ikinci el iPad 7 bile işimi görebilir ama ileriye dönük olmasını istiyorum biraz da. Teşekkürler şimdiden.

Kalem ile işiniz olacak mı? Ona göre Mini de güzel bir canavardır fakat jöle ekran sorunu olma ihtimali var biraz. iPad 10. nesil de işinizi görür ama iyice güçlü olsun derseniz Air 5.

iPad Mini 6 ve iPad 10 arasında kalıp en sonunda arkadaşından ikinci el 32 GB iPad 8 alan ve not, PDF, basit uygulamalar için kullanan birisi olarak size ikisinin de rahat yeteceğini söyleyebilirim. Klavyede iki el ile yazması biraz telefon gibi kolay olsun derseniz Mini 6. Kalem kullanmayacağım derseniz de Mini 6. Kalem kullanırım derseniz Air 5 çünkü iPad 10 1. nesil kalem desteklediği için sıkıntılı. Kalem kullanmayacağım ama ekran büyük olsun derseniz iPad 10.

Kalem ile işiniz olacak mı? Ona göre mini de güzel bir canavardır fakat jöle ekran sorunu olma ihtimali var biraz. iPad 10. nesil de işinizi görür ama iyice güçlü olsun derseniz Air 5.

iPad mini 6 ve iPad 10 arasında kalıp en sonunda arkadaşından ikinci el 32 GB iPad 8 alan ve not, PDF, basit uygulamalar için kullanan birisi olarak size ikisinin de rahat yeteceğini söyleyebilirim. Klavyede iki el ile yazması biraz telefon gibi kolay olsun derseniz mini 6. kalem kullanmayacağım derseniz de mini 6. kalem kullanırım derseniz Air 5 çünkü iPad 10 1. nesil kalem desteklediği için sıkıntılı. Kalem kullanmayacağım ama ekran büyük olsun derseniz iPad 10.

Hocam bildirim düşmemiş bu yüzden geç cevap veriyorum kusura bakmayın. iPad Air 5 aldım. Not PDF ve basit uygulamalar kullanacağım aslında ancak almışken bir kere alayım uzun süre götürsün mantığıyla bu kararı verdim. Normalde mini düşünüyordum ancak kalem kullanacağımdan dolayı Air 5 aldım. Teşekkürler cevabınız için. Kalem için orijinal almak şart mı sizce? Basit gündelik kullanıma şu işimi görmez mi? 4K da kaleme vermek istemiyorum pek.

Hocam bildirim düşmemiş bu yüzden geç cevap veriyorum kusura bakmayın. iPad Air 5 aldım. Not PDF ve basit uygulamalar kullanacağım aslında ancak almışken bir kere alayım uzun süre götürsün mantığıyla bu kararı verdim. Normalde mini düşünüyordum ancak kalem kullanacağımdan dolayı Air 5 aldım. Teşekkürler cevabınız için. Kalem için orijinal almak şart mı sizce? Basit gündelik kullanıma şu işimi görmez mi? 4K da kaleme vermek istemiyorum pek.

Görür muhtemelen ama orijinal kalem rahatlığı da bir başka oluyor doğrusu. Yapışıp şarj oluyor çok iyi olay. :D Hayırlı olsun güzel bir karar olmuş. Eğer ileride lazım olursa kalemi de alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı